BAŞKAN DOĞAN’DAN HALK EĞİTİM’E ZİYARET
Güncel
12 Şubat 2019 Salı 11:37

BAŞKAN DOĞAN’DAN HALK EĞİTİM’E ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Doğan, “Örnek bir iş birliği yaptık” dedi.

ÖRNEK BİR İŞBİRLİĞİ YAPTIK

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın’ı ziyaret etti. Ziyarette Halk Eğitim Müdür Yardımcılarının da bulunduğu  ziyarette konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “sizlere veda ziyaretinde bulunmak istedik. Biz her zaman bu şehrimizde olacağız. Görev süremiz içerisinde kurumunuzla birlikte yaptığımız çalışmalar, sosyal belediyecilik anlamında en fazla iz bırakacak çalışmalardır. İZMEK ile 100 binin üzerinde kadınımıza çok güzel faaliyetler yaptık. Türkiye’de böyle büyük çapta bir işbirliğini yapan çok az kurum bulunur. 10 yılı güzel ve başarılı hizmetlerle, hiç bir sorun yaşanmadan tamamladık” ifadelerinde bulundu.

 

SİYASETTE Kİ TARZIMIZ DA ÖRNEK OLSUN

 

Konuşmalarına devam eden Başkan Doğan, “gönül belediyeciliğini 10 yıldır güzel bir şekilde yaptık. Sizinle birlikte çok açılış yaptık. 2 yıldır bu tür siyasi makamların 2 dönemde sınırlı olması gerektiğini söyledim. Bizim tek amacımız hizmet etme onurunu yaşamaktı. 10 yıl bu onuru yaşadık. Hizmet etme onuruna talip olduğumuz için orada bulunduk. Birçok projemiz örnek oldu ama siyasette ki bu tarzımız da örnek olsun istedik. Bunun da bir model olması gerektiğini düşündüm ve gönüllü olarak aday olmayacağımı söyledim. Çok şükür iyi bir kardeşimiz aday şuanda. Sibel Gönül hanımefendi de gönül belediyeciliğini daha da yukarı taşıyacaktır. Sizlere teşekkür etmeye geldim. Belediyemize gösterdiğiniz ilgi, katkı ve işbirliği için teşekkür ederiz” dedi.

 

NEVZAT DOĞAN HALK ADAMIDIR

 

Başkan Doğan’ın ardından konuşan Halk Eğitim Müdürü Salih Aydın da  “Nevzat Başkanımızı her zaman halk adamı olarak gördük. Halk eğitime verdiği destekler bizi her zaman daha da yukarılara taşıdı. Şuanda halk eğitim faaliyetleri içerisin de İzmit Halk Eğitim Merkezi, Türkiye genelinde iyi bir sıralamada. Böyle bir yere geldiysek başkanımızın destekleriyle geldik. Hiçbir zaman desteklerini esirgemedi ne ihtiyacımız olduysa yerine getirdi. Büyük bir desteği var çok teşekkür ediyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:26
07:06
12:57
15:59
18:25
19:53

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.