Başkan Özlü Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
17 Ocak 2020 Cuma 18:43

Başkan Özlü Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nın yarıyıl tatiline girmesiyle Kartonsan İlkokulu'ndaki öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Kocaeli'nin eğitim üssü olan Başiskele'de ilk, orta, lise ve dengi okullarda eğitim gören 21 bin 618 öğrenci yarıyıl tatiline girdi. Başkan M. Yasin Özlü de Kartonsan İlkokulu'nda karne törenine katılarak miniklerin karne heyecanını ve neşesini paylaştı. Okul ziyaretinde Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'ye Belediye Meclis Üyesi Emre Kahraman ve Kartonsan Fabrika Müdürü Ümit Özkan eşlik etti. Okul idarecileri ile birlikte sınıfları gezen Başkan Özlü 1/A ve 1/B sınıflarında minik öğrencilere karnelerini dağıtan Başkan Özlü, öğrencilere ve öğretmenlere iyi tatiller diledi.   

 

Başkan Özlü, daha sonra okulun konferans salonunda düzenlenen karne töreninde yaptığı konuşmada öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu. 

 

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

 

"Bugün bir Belediye Başkanı olmaktan ziyade bu bölgenin bir evladı olan Yasin ağabeyiniz olarak yanınızdayız. Bugün sizin için güzel bir gün. Karnelerinizi aldığınız gün. Anne ve babalarınız da sizin kadar heyecanlı. Hep birlikte bu heyecanı yaşamak çok güzel bir duygu. Bizler de sizin kadar çok heyecanlıyız.

 

Siz kıymetli öğrencilerimizin her zaman her platformda yanında olacağız. Eğitim ve öğretim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Ülkemizde çok güzel başarı hikayelerini yazacak gençlerimizin yetişeceği okullar ilçemizde mevcut. Kartonsan okulumuz da bu okullarımızda biri. Okulumuza desteklerinden dolayı Kartonsan Fabrikası'nın yöneticilerine çok teşekkür ediyor. Tüm öğrencilerimize ve eğitim camiamıza iyi tatiller dileyerek, önümüzdeki dönemde başarılarının devamını diliyorum."

 

Kartonsan Fabrika Müdürü Ümit Özkan ise, "Kartonsan Fabrikası olarak her zaman okulumuzun destekçisiyiz ve gerekli her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Önümüzdeki dönemin geçtiğimiz dönemden daha güzel geçeceğini ümit ederek tüm öğrencilerimize ve eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum." diye konuştu.  

Konuşmaların ardından Türkiye Bisiklet Şampiyonası'nda yarışacak olan okul bisiklet takımında yer alan öğrencilere Kartonsan'ın desteğiyle alınan bisikletler hediye edildi.

DİĞER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:51
07:31
13:24
16:30
18:57
20:25

TARİHTE BUGÜN