REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

BAŞKAN SEZER ÇÖZÜM MASASINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Belediyenin hizmetlerini sürekli denetleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, bu defa vatandaşları Gölcük Belediyesi hizmet binasının girişindeki Çözüm Masası’nda karşıladı.

Vatandaşların bir format üzerine;  talep ve önerilerini dilekçe ile yazılı olarak alan ve belediye birimlerine aktarıp, imkânlar ölçüsünde çözümü sağlayan, Gölcük Belediyesi Çözüm Masası hizmet vermeye devam ediyor.

VATANDAŞLAR MEMNUNİYETLE KARŞILADI

Çözüm masasının çalışmalarına büyük önem veren ve yakından takip eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, çözüm masasını ziyaret ederek hep çalışmaları hakkında bilgi aldı, hem de hemşehrilerinin istek ve taleplerini yerinde dinledi. Başkan Sezer’i çözüm masasında gören Gölcüklüler bu durumu memnuniyetle karşılarken, sohbet edip, isteklerini aktardılar. Başkan Sezer’de ilgili birimlere konuları ileterek, çözümünün gerçekleştirilmesini sağladı.  

ÇÖZÜM MASASI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Başkan Sezer çözüm masası ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Belediyemiz bünyesinde önemli bir yere sahip olan çözüm masası hemşehrilerimizin talep ve önerilerini dilekçe ile birlikte yazılı olarak alarak ilgili birimlere aktarma görevini yerine getirmektedir. Belediyemizle, hemşehrilerimiz arasında koordinasyonu sağlayan, belediyemizin bir nevi dışa yansımasıdır. Bizim birincil önceliğimiz gönül belediyeciliği şiarını yerine getirmektir ve bu da vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmakla mümkündür. İşte çözüm masası bunu sağlamaktadır. Vatandaşlarımız beyazmasa@golcuk.bel.tr mail adresinden, belediyemizin internet sitesinden, 0 262 411 00 01 nolu telefondan ve belediyeye gelerek şikayetlerini, talep ve önerilerini çözüm masasına bildirebilirler. Tüm personelimiz gibi bende bizzat çözümü noktasında vatandaşlarımızın taleplerinin takipçisi olacağım” dedi. 

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET