BAŞKAN SEZER ÇÖZÜM MASASINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Güncel
10 Ekim 2019 Perşembe 15:12

BAŞKAN SEZER ÇÖZÜM MASASINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Belediyenin hizmetlerini sürekli denetleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, bu defa vatandaşları Gölcük Belediyesi hizmet binasının girişindeki Çözüm Masası’nda karşıladı.

Vatandaşların bir format üzerine;  talep ve önerilerini dilekçe ile yazılı olarak alan ve belediye birimlerine aktarıp, imkânlar ölçüsünde çözümü sağlayan, Gölcük Belediyesi Çözüm Masası hizmet vermeye devam ediyor.

VATANDAŞLAR MEMNUNİYETLE KARŞILADI

Çözüm masasının çalışmalarına büyük önem veren ve yakından takip eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, çözüm masasını ziyaret ederek hep çalışmaları hakkında bilgi aldı, hem de hemşehrilerinin istek ve taleplerini yerinde dinledi. Başkan Sezer’i çözüm masasında gören Gölcüklüler bu durumu memnuniyetle karşılarken, sohbet edip, isteklerini aktardılar. Başkan Sezer’de ilgili birimlere konuları ileterek, çözümünün gerçekleştirilmesini sağladı.  

ÇÖZÜM MASASI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Başkan Sezer çözüm masası ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Belediyemiz bünyesinde önemli bir yere sahip olan çözüm masası hemşehrilerimizin talep ve önerilerini dilekçe ile birlikte yazılı olarak alarak ilgili birimlere aktarma görevini yerine getirmektedir. Belediyemizle, hemşehrilerimiz arasında koordinasyonu sağlayan, belediyemizin bir nevi dışa yansımasıdır. Bizim birincil önceliğimiz gönül belediyeciliği şiarını yerine getirmektir ve bu da vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmakla mümkündür. İşte çözüm masası bunu sağlamaktadır. Vatandaşlarımız beyazmasa@golcuk.bel.tr mail adresinden, belediyemizin internet sitesinden, 0 262 411 00 01 nolu telefondan ve belediyeye gelerek şikayetlerini, talep ve önerilerini çözüm masasına bildirebilirler. Tüm personelimiz gibi bende bizzat çözümü noktasında vatandaşlarımızın taleplerinin takipçisi olacağım” dedi. 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:30
07:11
12:56
15:55
18:19
19:48

TARİHTE BUGÜN

22 Ekim 1997
Kültür Bakanlığı, Oscar'a gidecek film olarak Eşkıya'yı seçti.