BAŞKAN SEZER: KÜLTÜR MERKEZİ ÖNEMLİ EKSİKLİĞİ GİDERECEK
Güncel
23 Mayıs 2019 Perşembe 16:42

BAŞKAN SEZER: KÜLTÜR MERKEZİ ÖNEMLİ EKSİKLİĞİ GİDERECEK

Yazlık Kültür Merkezi Projesi inşaatını yerinde inceleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, kültür merkezi hızlı bir şekilde tamamlanacak ve bölge için önemli bir eksikliği giderecek" dedi.

Yapımı hızlı bir şekilde devam eden Yazlık Kültür Merkezi Projesi inşaatını yerinde inceleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Uzun'da, Başkan Sezer'e eşlik edip projeyle ilgili devam eden süreci aktardı.

ÇOK AMAÇLI KULLANILACAK

Başkan Sezer bilgi verirken, "Yazlık ve Hisareyn bölgesine hizmet verecek kültür merkezimiz 2 katlı olarak planlanırken, toplamda 1100 metrekare kapalı alanı olacak. İçerisinde düğün salonu, bayanlar için el beceri kurs sınıfları, muhtarlık odası, bayanlara özel spor salonu yer alarak bölge de büyük bir eksikliği giderip, halkımıza en iyi şekilde hizmet verecek. Şimdiden hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

DİĞER HABERLER

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Yıllardır süren sancılı süreç sonunda kadro talepleri gerçekleşen taşeron işçiler sonunda kadroya alınarak 4/D statüsüne kavuştu. Taşeron işçiler kamu işçisi statüsüne (4D) geçirilen kişiler başlangıçta mevcut şartlarla kadroya alındı. Ancak bu işçilerin ileride vakti saati geldiğinde toplu iş sözleşmesi yapılırken pazarlık hakkı olacak. Bu anlamda mevcut maaşların ve özlük haklarının iyileştirilmesi söz konusu. Bu bağlamda Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Millet İttifakı'nda HDP çatlağı! İpler kopuyor!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın katıldığı bir televizyon programında ittifakı CHP için kullandığı "Kimse bizi HDP ile anayasa hazırlamaya çalışan CHP ile yan yana koymasın" sözlerine CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın “Bu tür değerlendirmelerle Millet İttifakı’nı değersizleştirmeye çalışmaya hiçbirimizin hakkı yoktur” cevabını vermesi iş birliği kopuyor mu sorusunu akıllara getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:37
13:05
16:32
19:10
20:40

TARİHTE BUGÜN

20 Eylül 1633
Galileo Galilei, İspanyol engizisyon mahkemesinde, dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediği için yargılandı.