REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

BAŞKAN TURAN, DELEGE SEÇİMLERİNİN HEYECANINI YAŞIYORUZ

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, şölen havasında gerçekleşen AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği delege seçimlerinde oyunu kullandı.

Başkan Adnan Turan, İlçe Binasında gerçekleşen delege seçimlerinde AK Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı İshak Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Karakoç, Selim Çoban, Yusuf Sami Çınar, İlçe Başkanı Erol Ölmez ve ilçe yöneticileriyle parti binasında bir araya geldi.

Parti binasına oylarını kullanmaya gelen teşkilat mensupları ile istişarelerde bulunan Başkan Turan, “Kandıra'mızda gerçekleşmekte olan delege seçimlerinin heyecanını yaşıyoruz. Rabbim hayırlı ve mübarek eylesin” dedi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET