BAŞKAN TURAN, KOTO YÖNETİMİNİ AĞIRLADI
Güncel
07 Kasım 2019 Perşembe 12:13

BAŞKAN TURAN, KOTO YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Kandıra Belediye Başkanı Turan, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Meclis Katip Üyesi Sema Kalafat, Yönetim Kurulu Üyeleri Mikail Kayacı, Yusuf Erenkaya, Yusuf Ziya Uludüz, Mehmet Akif Şen, Murat Barış, Ömer Efe, İbrahim Atalay ve Abdurrahman Çuhadar’dan oluşan heyeti Bağırganlı mahallesinde ağırladı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yol haritasının rehberliğinde, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlendiğinin vurgusunu yapan Başkan Turan, “ Geçmişte benim de Yönetim Kurulu Üyeliği görevi yaptığım, KOTO benim ikinci ailemdir. Kent ekonomisi için ilimizin en önemli kurumlarının başında gelen KOTO, ekonomiye katkı sağlamakla birlikte ürettikleri değer ile sadece ilçemiz ve ilimiz için değil, ülkemizin geleceği içinde önem arz etmektedir. Ticaretten gelen bir Belediye Başkanı olarak Kandıra esnafımız ve Kandıra’mızın çehresini değiştirecek çalışmalarımızı el ele vererek birlikte sürdüreceğiz." dedi.

Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin yapılmasıyla sona erdi.

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1985
Microsoft Windows 1.0 piyasaya çıktı.