REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

BAŞKAN TURAN, KOTO YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Kandıra Belediye Başkanı Turan, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Meclis Katip Üyesi Sema Kalafat, Yönetim Kurulu Üyeleri Mikail Kayacı, Yusuf Erenkaya, Yusuf Ziya Uludüz, Mehmet Akif Şen, Murat Barış, Ömer Efe, İbrahim Atalay ve Abdurrahman Çuhadar’dan oluşan heyeti Bağırganlı mahallesinde ağırladı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yol haritasının rehberliğinde, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlendiğinin vurgusunu yapan Başkan Turan, “ Geçmişte benim de Yönetim Kurulu Üyeliği görevi yaptığım, KOTO benim ikinci ailemdir. Kent ekonomisi için ilimizin en önemli kurumlarının başında gelen KOTO, ekonomiye katkı sağlamakla birlikte ürettikleri değer ile sadece ilçemiz ve ilimiz için değil, ülkemizin geleceği içinde önem arz etmektedir. Ticaretten gelen bir Belediye Başkanı olarak Kandıra esnafımız ve Kandıra’mızın çehresini değiştirecek çalışmalarımızı el ele vererek birlikte sürdüreceğiz." dedi.

Görüşme karşılıklı fikir alışverişinin yapılmasıyla sona erdi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET