• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

BAŞKAN TURAN MUHTARLARLA BULUŞTU

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarların yerel yönetimdeki önemine değinerek, "Demokrasinin temel taşları muhtarlardır" diyen Turan, "Daha güzel bir Kandıra’yı hep birlikte inşa edeceğiz" ifadelerini kullandı. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kandıra Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun ve Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mustafa Satılmış’ın katıldığı istişare toplantısında konuşan Turan, "Sizler, mahallelerinizdeki her bir hanenin sevincini de hüznünü de eksiğini de en iyi şekilde bilen ve belediye olarak bizlerin yapacağı hizmetlere en somut katkı ve önerileri sunacak kişilersiniz. Sizlerin vasıtasıyla Kandıra halkımıza vereceğimiz hizmetlerin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz. Mahallelerinizde yaşadığınız sıkıntıları, bizlerden beklentilerinizi iletmeniz ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmamız amacıyla düzenlediğimiz bu toplantının bundan sonra da geleneksel hale gelmesini planlıyoruz." diye konuştu.


Toplantı sırasında muhtarlardan gelen talep ve önerileri dikkatle dinleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, gelen taleplerin aciliyet sırasına göre giderilmesi için gerekli çalışmaların yürütüleceğini vurgularken, toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI