BAŞKAN TURAN MUHTARLARLA BULUŞTU
Güncel
06 Aralık 2019 Cuma 21:50

BAŞKAN TURAN MUHTARLARLA BULUŞTU

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarların yerel yönetimdeki önemine değinerek, "Demokrasinin temel taşları muhtarlardır" diyen Turan, "Daha güzel bir Kandıra’yı hep birlikte inşa edeceğiz" ifadelerini kullandı. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kandıra Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun ve Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mustafa Satılmış’ın katıldığı istişare toplantısında konuşan Turan, "Sizler, mahallelerinizdeki her bir hanenin sevincini de hüznünü de eksiğini de en iyi şekilde bilen ve belediye olarak bizlerin yapacağı hizmetlere en somut katkı ve önerileri sunacak kişilersiniz. Sizlerin vasıtasıyla Kandıra halkımıza vereceğimiz hizmetlerin hızını ve kalitesini yükseltmek istiyoruz. Mahallelerinizde yaşadığınız sıkıntıları, bizlerden beklentilerinizi iletmeniz ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmamız amacıyla düzenlediğimiz bu toplantının bundan sonra da geleneksel hale gelmesini planlıyoruz." diye konuştu.


Toplantı sırasında muhtarlardan gelen talep ve önerileri dikkatle dinleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, gelen taleplerin aciliyet sırasına göre giderilmesi için gerekli çalışmaların yürütüleceğini vurgularken, toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN SEZER MALATYA'DA

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Elazığ'ın Sivrice İlçesi merkezli meydana gelen deprem sonrasında, yaşanan büyük acıyı paylaşmak ve deprem afetini en acı şekilde yaşayan bir ilçenin belediye başkanı olarak, yapılan çalışmalara nasıl katkı sunulabilirizi yerinde görmek için, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP Gölcük İlçe Bilal Çakır, meclis üyeleri Ömer Burak Barış, Savaş Toprak, İbrahim Uzuner, Kürşat Çakıroğlu ile Malatya Pütürge ve Doğanyol'a gitti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:02
18:20
19:53

TARİHTE BUGÜN

28 Ocak 1923
İçişleri Bakanlığı İzmit ilinin adını Kocaeli olarak değiştirdi.