BAŞKAN TURAN’DAN YAKUP KARAASLAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Güncel
05 Kasım 2019 Salı 13:40

BAŞKAN TURAN’DAN YAKUP KARAASLAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan UlaşımPark A.Ş.'nin yeni İdari İşler Müdürü Yakup Karaaslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş. İdari İşler Müdürlüğüne atanan ve göreve başlayan Yakup Karaaslan’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretleri esnasında geçmiş dönem Kocakaymas Mahalle Temsilcisi Harun Ergin ile de sohbet eden Başkan Turan; “Teşkilatımızda beraber görev yaptığımız yol arkadaşımız Yakup Karaaslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin inşallah.” diye konuştu.

Yakup Karaaslan da, ziyaretlerinden dolayı Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1989
ABD'li astronom Edwin Hubble doğdu.