• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

BAŞKAN TURAN’DAN YAKUP KARAASLAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan UlaşımPark A.Ş.'nin yeni İdari İşler Müdürü Yakup Karaaslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark A.Ş. İdari İşler Müdürlüğüne atanan ve göreve başlayan Yakup Karaaslan’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretleri esnasında geçmiş dönem Kocakaymas Mahalle Temsilcisi Harun Ergin ile de sohbet eden Başkan Turan; “Teşkilatımızda beraber görev yaptığımız yol arkadaşımız Yakup Karaaslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin inşallah.” diye konuştu.

Yakup Karaaslan da, ziyaretlerinden dolayı Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a teşekkür etti.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI