“Başkan Ünal Köken, Esnafla İç İçe”
Güncel
17 Aralık 2018 Pazartesi 10:54

“Başkan Ünal Köken, Esnafla İç İçe”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçe esnafını ziyaret etti. Kandıra esnaflarından Işık Alkan, Hakkı Korkmaz ve inşaat mühendisi Gürcan Yalçıntuğ’u iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı kazançlar dileyen Başkan Ünal Köken, esnaflarımızla birlik ve beraberliğimiz daima sürecek dedi

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçe esnafını ziyaret etti. Kandıra esnaflarından Işık Alkan, Hakkı Korkmaz ve inşaat mühendisi Gürcan Yalçıntuğ’u iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı kazançlar dileyen Başkan Ünal Köken, esnaflarımızla birlik ve beraberliğimiz daima sürecek dedi.

İlçe esnaflarına yaptığı iş yeri ziyaretlerine devam eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, esnaflarımızın bir gün değil her gün yanındayız. Kapımız tüm esnaf kardeşlerimize açık dedi.

İlçenin her bölgesine hizmet ulaştıran ve vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı çalışan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  hizmetin yanı sıra halkın istek ve görüşlerini almak için de sık sık esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Başkan Köken, yaptığımız ziyaretlerde belediyemizin hizmetlerini ve çalışma programını anlatıyoruz. Alışveriş yapan vatandaşımızla, gençler ve çocuklarla da sohbet etmeyi ihmal etmiyoruz. İnsan odaklı hizmet üretmeye devam ediyor ve her zaman yaptığımız işlerin merkezine insanı yerleştiriyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz dedi.

Esnaflar ise, Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Gerek nezaketi gerek ilgisi bizi esnaf olarak çok memnun etti. Sağ olsun her zaman bizlerle ilgileniyor diyerek Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:21
13:12
17:12
20:41
22:41

TARİHTE BUGÜN

15 Haziran 1925
Türk şair, yazar Atilla İlhan doğdu.