• 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
KOCAELİ 16°

Binali Yıldırım Büyükşehir’de

AK Parti İzmir Milletvekili, eski Başbakan Binali Yıldırım AK Parti İzmit belediye başkan adayı Sibel Gönül’e ziyarette bulundu. Bu ziyaret teşkilat içinde kulisleri hareketlendirdi.

AK Parti Gençlik Kollarını tarafından düzenlenen “2023 AK Genç” programına katılmak amacıyla ilimize gelen eski Başbakan, İzmir milletvekili Binali Yıldırım AK Parti İl Başkanlığı’nın ardından Kocaeli Büyükşehir Belediyesine gitti.

Yıldırım’a ziyaretinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, eski İl Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Emine Zeybek, Fikri Işık, Cemil Yaman, Sami Çakır, İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve üyeleri, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İl ve İlçe yöneticileri ve üyeleri eşlik etti.

Yıldırım Büyükşehir’de anı defterini imzaladı. Yıldırım programa katılmak üzere büyükşehir’den ayrıldı.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET