• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

Binali Yıldırım’dan sürpriz ziyaret

AK Parti İzmir Milletvekili, eski Başbakan Binali Yıldırım AK Parti İzmit belediye başkan adayı Sibel Gönül’e ziyarette bulundu. Bu ziyaret teşkilat içinde kulisleri hareketlendirdi.

AK Parti üye katılım programı için ilimize gelen AK Parti İzmir Milletvekili, eski Başbakan Binali Yıldırım AK Parti il binasından önce sürpriz bir biçimde AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül'ün iş yerine gitti.

Mimarlık ofisinde Sibel Gönül ile buluşan Yıldırım'ın bu ziyareti AK Parti içinde kulisleri hareketlendirirken Gönül o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI