“Bizim inancımızda emek kutsaldır”
Güncel
20 Ocak 2019 Pazar 12:07

“Bizim inancımızda emek kutsaldır”

Başkan adayı Turan, fabrika ziyaretinde bir araya geldiği çalışanlara “Bizim inancımızda emek kutsaldır” diyerek işçiler ile sohbet etti.

SKM programları kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, hafta sonu günün ilk programında Tonguçlar Fındık Fabrikası'na ziyarette bulundu. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram, Belediye Meclis Üyesi İrfan Kurt, İlçe Yöneticileri Orhan Yaman, Gökay Gödek ve Alper Tokgöz’ün de eşlik ettiği ziyarette Adnan Turan ilk olarak fabrikanın işletmecisi olan Murat Tonguç ve Erdal Tonguç ile görüştü. Ziyatte çalışanlar ile bir araya gelen Turan, “Bizim inancımızda emek kutsaldır” dedi.

 

ÇALIŞANLARLA SOHBET ETTİ

Başkan Adayı Adnan Turan, Tonguçlar Fındık Fabrikası’nda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonra tesiste çalışan işçilerle bir araya geldi. Çalışanlarla sohbet eden Turan, “Bizim inancımızda emek kutsaldır. Bu anlayışla çalışan tüm hemşehrilerimize ve ülkemizin büyümesine katkı sağlayan işverenlerimize teşekkür ediyorum. Ailesine güzel bir gelecek kurmak için helal rızık peşinde koşan tüm çalışanlarımızdan Allah razı olsun.” dedi. Fabrika çalışanları da ziyareti için Turan’a teşekkür ederek, seçim sürecinde başarılar diledi.

 

DÜĞÜN CEMİYETİNE KATILDI

Aday belirleme sürecinde hizmete talip olan aday adayı isimlerle bir araya gelmeye özen gösteren Adnan Turan, bu kez aday adayı ve mevcut meclis üyesi olan Av. İrfan Kurt'u ziyaret ederek, seçim sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu. Kandıra’da gerçekleştirdiği çalışmalar esnasında esnafları dolaşarak, hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Turan, hemşehrileri ile bol bol sohbet etti. Başkan Adayı Turan, ayrıca İlçe Başkanı Erol Ölmez ile birlikte Namazgah Kültür Merkezi'nde düzenlenen düğün cemiyetine katılarak yaşamlarını birleştiren Resul Öz ve Sinem Şahin çiftine ömür boyu mutluluklar diledi.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Milyonluk temizlik ihalesi yapıldı

İzmit Belediyesi’nde milyonluk temizlik ihalesi yapıldı. Kent temizliği için gerekli araçların kiralanması ve temizlik malzemesi alım ihalesine 5 firma davet edildi. Belediyenin sosyal medya hesabından canlı olarak da yayınlanan ihaleye 3 firma katıldı. İki tur halinde gerçekleşen ihalenin ilk turunda firmalar tekliflerini ihale komisyonuna kapalı zarf ile teslim ettiler. Muhammen bedeli 11 milyon 968 bin 745 lira  olan ihalenin ilk turunda TAF Atık Temizlik firması 12 Milyon 940 bin 85 lira, Bilginay Temizlik 11 Milyon 951 bin 110 lira, SHG Atık Yönetim 12 Milyon 560 bin 710 lira teklifte bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:13
20:43
22:43

TARİHTE BUGÜN

20 Haziran 1990
Eureka adı verilen asteroit keşfedildi