Bunları yapan vatan hainidir...
Güncel
13 Şubat 2020 Perşembe 18:46

Bunları yapan vatan hainidir...

Kocaeli Büyükşehir belediyesine ait Körfez İlimtepe Mahallesi’nde bulunan durak, geçtiğimiz aylarda camları kırılmış, yenisi yapılmıştı. Bu durumu gören vatandaşlar “Bunları yapan vatan hainidir” diyerek tepki gösterdi.

İlimizde özellikle son zamanlarda duraklara yapılan çirkin saldırılar artmaya başladı. Son olay Körfez ilimtepe mahallesinde bulunan bir durakta meydana geldi.

Daha öncede camları kırılan durak iki ay geçmeden yeniden camların kırılması, mahalle halkını isyan ettirdi. Mahalle sakinleri “Bunları yapan vatan hainidir”  dediler.

Durağın biraz ilerisinde bulunan mobese kameralarından bunu yapanların ceza almaları gerektiğini söyleyen bölge sakinleri daha kötüye gitmeden acilen yakalanmasını istediler.

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy Başkanlığında Otobüs Kazalarının önlemi konuşuldu

Büyük can ve mal kayıplarına sebebiyet veren otobüs kazalarının önlenmesi, otobüslerle yapılan şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinin güvenliğinin sağlanması ve bunun sürdürülebilir olması için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla düzenlenen “Otobüs Kazalarının Önlenmesine Yönelik DeğerIendirme” toplantısı Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.