• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Bunları yapan vatan hainidir...

Kocaeli Büyükşehir belediyesine ait Körfez İlimtepe Mahallesi’nde bulunan durak, geçtiğimiz aylarda camları kırılmış, yenisi yapılmıştı. Bu durumu gören vatandaşlar “Bunları yapan vatan hainidir” diyerek tepki gösterdi.

İlimizde özellikle son zamanlarda duraklara yapılan çirkin saldırılar artmaya başladı. Son olay Körfez ilimtepe mahallesinde bulunan bir durakta meydana geldi.

Daha öncede camları kırılan durak iki ay geçmeden yeniden camların kırılması, mahalle halkını isyan ettirdi. Mahalle sakinleri “Bunları yapan vatan hainidir”  dediler.

Durağın biraz ilerisinde bulunan mobese kameralarından bunu yapanların ceza almaları gerektiğini söyleyen bölge sakinleri daha kötüye gitmeden acilen yakalanmasını istediler.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI