REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

BÜYÜKAKIN, “BU İFTİRA GRUBUNUN SALDIRISINA TEK BAŞINA YETER DE ARTAR”

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş bugün yayınladığı açıklamasında muhalefet partisi temsilcilerine yüklendi. Ellibeş, KBB Başkanı Tahir Büyükakın’ın herkese yeteceğini, temiz bir İzmit evladı olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yayınladığı basın açıklamasıyla muhalefeti eleştirilerine cevap verdi. Ellibeş yaptığı açıklamasında “Tahir Büyükakın Başkanımız, bu iftira grubunun topyekun saldırısına tek başına yeter de artar”dedi

İşte Ellibeş’in açıklamaları

BİRİLERİ YALNIZCA POLEMİKLE, İFTİRAYLA GÜNDEMDE KALMAYA ÇALIŞIYOR.

AK Parti’nin başarısını, milleti ile olan güçlü bağını anlamaya, çözmeye çalışanların bir saatin dişlileri gibi tıkır tıkır bu yapıya bakması gerekir.Birileri yalnızca polemikle, iftirayla gündemde kalmaya çalışıyor.Bu iftira kampanyalarına kendilerini o kadar kaptırdılar ki, bizde çamur atacak kimse bulamayınca kendilerine dönüyor, kendi partililerini karalıyor.İşte geçen hafta “Külliyeyi ziyaret eden CHP’li kim?” diye bir gazetecinin kaleme aldığı yazıyla ortaya çıkan gerçekleri hep birlikte gördük.

HEPSİ ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALDI

Bir parti düşünün ki, Cumhurbaşkanı adayı olarak milletin önüne çıkardığı ismin kendi partisi içinde Genel Başkan Adayı olmaması için kumpas kuruyor ve kumpasın içine partimizi çekerek, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalışıyor.Geldiğimiz noktada hepsi özür dilemek zorunda kaldı. Ama içlerinde bir kesim var ki, kendilerine yakın haberi yapan gazetecilerin itirafları, parti içindeki arkadaşları suçlarını kabul ettikleri halde hala AK Parti’yi bu kirli, yozlaşmış siyasetin parçası yapmaya ve çamur atmaya devam ediyor.

BUNLARIN ÖRNEKLERİ İLİMİZDE DE VAR.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın’ a karşı seçildiği günden bu yana iftiralarla saldıran, olayları çarpıtarak çamur atan bu gruba belgeleriyle yanıt verdiğiniz halde milletimizi aldatmaya devam ediyor.Meydanı onlara bırakacak değiliz.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın, İzmit’in tertemiz bir evladı olarak bu şehre en güzel hizmeti sunmak için var gücüyle çalışıyor. Geçenlerde çok güzel şekilde ifade etti. AK Parti teşkilatının tamamı, hatta görüşü ne olursa olsun şehrine sevdalı Kocaelili hemşehrilerimizin tam desteğiyle Tahir Büyükakın Başkanımız, bu iftira grubunun topyekun saldırısına tek başına yeter de artar.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET