BÜYÜKAKIN, “BU İFTİRA GRUBUNUN SALDIRISINA TEK BAŞINA YETER DE ARTAR”
Güncel
27 Kasım 2019 Çarşamba 12:12

BÜYÜKAKIN, “BU İFTİRA GRUBUNUN SALDIRISINA TEK BAŞINA YETER DE ARTAR”

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş bugün yayınladığı açıklamasında muhalefet partisi temsilcilerine yüklendi. Ellibeş, KBB Başkanı Tahir Büyükakın’ın herkese yeteceğini, temiz bir İzmit evladı olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, yayınladığı basın açıklamasıyla muhalefeti eleştirilerine cevap verdi. Ellibeş yaptığı açıklamasında “Tahir Büyükakın Başkanımız, bu iftira grubunun topyekun saldırısına tek başına yeter de artar”dedi

İşte Ellibeş’in açıklamaları

BİRİLERİ YALNIZCA POLEMİKLE, İFTİRAYLA GÜNDEMDE KALMAYA ÇALIŞIYOR.

AK Parti’nin başarısını, milleti ile olan güçlü bağını anlamaya, çözmeye çalışanların bir saatin dişlileri gibi tıkır tıkır bu yapıya bakması gerekir.Birileri yalnızca polemikle, iftirayla gündemde kalmaya çalışıyor.Bu iftira kampanyalarına kendilerini o kadar kaptırdılar ki, bizde çamur atacak kimse bulamayınca kendilerine dönüyor, kendi partililerini karalıyor.İşte geçen hafta “Külliyeyi ziyaret eden CHP’li kim?” diye bir gazetecinin kaleme aldığı yazıyla ortaya çıkan gerçekleri hep birlikte gördük.

HEPSİ ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALDI

Bir parti düşünün ki, Cumhurbaşkanı adayı olarak milletin önüne çıkardığı ismin kendi partisi içinde Genel Başkan Adayı olmaması için kumpas kuruyor ve kumpasın içine partimizi çekerek, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalışıyor.Geldiğimiz noktada hepsi özür dilemek zorunda kaldı. Ama içlerinde bir kesim var ki, kendilerine yakın haberi yapan gazetecilerin itirafları, parti içindeki arkadaşları suçlarını kabul ettikleri halde hala AK Parti’yi bu kirli, yozlaşmış siyasetin parçası yapmaya ve çamur atmaya devam ediyor.

BUNLARIN ÖRNEKLERİ İLİMİZDE DE VAR.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın’ a karşı seçildiği günden bu yana iftiralarla saldıran, olayları çarpıtarak çamur atan bu gruba belgeleriyle yanıt verdiğiniz halde milletimizi aldatmaya devam ediyor.Meydanı onlara bırakacak değiliz.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın, İzmit’in tertemiz bir evladı olarak bu şehre en güzel hizmeti sunmak için var gücüyle çalışıyor. Geçenlerde çok güzel şekilde ifade etti. AK Parti teşkilatının tamamı, hatta görüşü ne olursa olsun şehrine sevdalı Kocaelili hemşehrilerimizin tam desteğiyle Tahir Büyükakın Başkanımız, bu iftira grubunun topyekun saldırısına tek başına yeter de artar.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:22
08:10
13:07
15:27
17:42
19:18

TARİHTE BUGÜN

16 Aralık 1474
Türk gökbilimci, matematikçi ve dilbilimci Ali Kuşçu vefat etti.