• 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
KOCAELİ 16°

Büyükakın Merih Demiral’ı arayarak “ Geçmiş Olsun” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Roma karşılaşmasında sakatlanan Milli Futbolcu Merih Demiral’ı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Roma karşılaşmasında sakatlanan ve sol diz ön çapraz bağlarının koptuğu açıklanan Juventus'lu Merih Demiral sezonu kapatırken EURO 2020'de de forma giyip giyemeyeceği belirsizliğini koruyor. 21 yaşındaki milli yıldızın sakatlığı ile ilgili olarak arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Milli Futbolcunun sakatlığına üzüldüğünü ifade etti.Sosyal medya üzerinden de yaptığı paylaşımla şifa dileklerini iletti.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET