• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 10°

Cahit Sürüm mazbatasını Kabalık desteğiyle aldı.

İYİ parti Körfez İlçe Başkanı olarak seçilen Cahit Sürüm, mazbatasını geniş katılımın olduğu kalabalık desteği altında teslim aldı.

Mazbata teslimi için Körfez Adliyesi’ne giden Cahit Sürüm ve yönetimi, çıkışta da adeta zafer pozu verdiler.

Geniş bir katılımla adliye girişinde poz veren yeni yönetim ve üyeler, bundan sonra daha çok çalışma ve üye kaydı yapacaklarını söylediler.

Seçilmiş Başkan olarak yeniden görev alan İlçe başkanı Cahit Sürüm, görev dağılımının ardından teşkilat yapılanmasını tamamlayarak hızla kalınan noktadan yola devam edileceğini söyledi. Sürüm, seçimin bittiğini şimdi çalışma zamanı olduğunu hatırlatarak, “Üye sayımızı daha da arttırmaya devam edeceğiz. Partimize katılımlar devam ediyor, yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya devam edeceğiz. Kırgınlıklar yaşanmasına izin vermeden, hep birlikte el ele zafere odaklanarak çalışacağız” dedi.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET