REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

CHP'de delege seçimleri başladı

CHP'de 24 Kasım günü sona erecek olan delege seçimleri bugün 10 mahallede başladı.

CHP’de Sabah saatlerinde Gündoğdu, Yenidoğan, Kadıköy ve Cedit Mahallelerinde delege seçimleri başladı.

10 mahallede tek listeli seçim yapılacak olan İzmit’e Gündoğdu’da 4, Kadıköy Mahallesinde 11, Yenidoğan Mahallesinde ise 6 delege seçilecek.

Cedit Mahallesi’nde ise adaylar, Gökhan Korkmaz, Vedat Özdenizer, Buse Atilla, Ümit Nejat Yenal, Abdurrahim Ak, Nuri Aka, Fikri Erkan oldu.

6 delegenin seçileceği  Yenidoğan Mahallesi’nde ise Hüseyin Okur, Hatice Altıntaş, Duygu Arduç, Naim Tan, Selçuk Kurcan, Nuri Çakmak aday oldu.

Kadıköy Mahallesi’nde yapılan delege seçimlerinde, İsmail Bilgili, Bülent Sevgi, Sadık Aşkın, Kenan Dülger, Erol Çalım, Yasin Yıldız, Sinan Kulaç, Orçun Çavuş, Semih Şeker, Ayhan Pamuk, Suatçertel aday oldu.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET