CHP’de şok iddia! “Parti binasında içki ve seks!”
Güncel
08 Ağustos 2019 Perşembe 11:58

CHP’de şok iddia! “Parti binasında içki ve seks!”

Kandıra İlçe Örgütü tarafından disipline verilen CHP Kandıra İlçe Delegesi Hüseyin Okumuş, sosyal medya hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı.

CHP Kandıra ilçe örgütü tarafından disipline verilen İlçe Delegesi Hüseyin Okumuş sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Okumuş, “Kimlerin parti binasında içki ve seks başta olmak üzere ne dümenler çevirdiğini, kimlerin yıllarca partiye küfrettiği halde yönetici veya meclis üyesi yapılarak ödüllendirildiğini başta parti büyüklerimiz olmak üzere tüm kamuoyu bilgilenmiş olacaktır” dedi.

İşte Hüseyin Okumuş’un o açıklaması:

“CHP Kandıra ilçe başkanı ve yönetimine disipline verilmem konusunda karar aldıklarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Sizlerin bu kararı partimiz için bir milat olacaktır sizlerin sayesinden partimiz sizler başta olmak üzere birçok pislikten kurtulup KANDIRADA yepyeni bir sayfa açacaktır. Sizlerin sayesinde il yönetimine veya disiplin kuruluna vereceğim olası yazılı savunmamda yazacaklarımdan dolayı kimlerin bu partiye ihanet ettiğini, kimlerin bu partinin kapısından hiç birgün içeri girmediği halde yönetici yapıldığını, kimlerin parti binasında içki ve seks başta olmak üzere ne dümenler çevirdiğini, kimlerin yıllarca partiye küfrettiği halde yönetici veya meclis üyesi yapılarak ödüllendirildiğini vs başta parti büyüklerimiz olmak üzere tüm kamuoyu bilgilenmiş olacaktır. Ok yaydan çıkmıştır hepinize hodri meydan. Ya siz gideceksiniz yada ben.”

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:19
08:07
13:05
15:26
17:41
19:17

TARİHTE BUGÜN

11 Aralık 1975
Türkçü-Turancı görüşleriyle tanınan tarihçi, yazar, şair, Türkolog Nihal Atsız öldü.