Çinili Mutfak, İzmit Belediyesi Birim Müdürlerine teşekkür etti
Güncel
20 Ocak 2019 Pazar 12:10

Çinili Mutfak, İzmit Belediyesi Birim Müdürlerine teşekkür etti

Tarih Koridorunda hizmet veren Çinili Mutfak sahibi Nüket Özcan, İzmit Belediyesi başkan yardımcıları ve birim müdürlerine Kapanca Sokak’ta hayata geçirilen “Tarih Koridoru” projesine verilen emek için teşekkür yemeği verdi.

Yoğun programı nedeniyle başkan Nevzat Doğan’ın katılmadığı yemekte başkan yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu.  Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte bir konuşma yapan İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Güray Oruç; “Bizi bugün burada ağırlayan hem mahalle sakini hem de içinde bulunduğumuz Çinili Mutfak’ın işletmecisi Nüket hanıma bu nazik daveti için teşekkür ederim.  Tarih koridoru hayalimizde artık 2’nci faza geçiyoruz. Yakın bir süre içiresinde tarih koridorunda hediyelik eşya satan dükkanımız, el sanatları gibi atölyeler olacak. Balattaki gibi restore edilen evlerin altında bu sokağı ziyarete gelen insanlarımıza çay kahve ikramı yapılabilecek. İnsanlar burada gazetelerini, dergilerini okuyabilecek. Nüket hanımın daveti vesilesiyle bu projede emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ben de çok teşekkür ederim. İnşallah bizden sonraki arkadaşlar da  bu projeye sahip çıkacak ve devam ettirecektir” dedi.

Çinili Mutfak işletmecisi Nüket Özcan; “Değerli katılımlarınız için çok teşekkür ederiz. Biz bu sokağın inşaat halini biliyoruz, bizim bile olmaz dediğimiz projede siz değerli arkadaşlar her daim güler yüzünüzle ‘Bu iş başarıya ulaşacak’ dediniz ve başarıya ulaşan bir projenin içindeyiz şuanda. Ben hem bir mahalle sakini olarak hem de İzmitli olarak sizlere emekleriniz için çok teşekkür ederim”  şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:23
06:12
13:14
16:58
19:53
21:28

TARİHTE BUGÜN

25 Ağustos 1997
Kasparov, IBM Deeper Blue 2'ye karşı 2-1 yenildi. Bu bir dünya satranç şampiyonunun bilgisayara yenildiği ilk karşılaşma oldu.