Darıca CHP’de liste krizi!
Güncel
07 Kasım 2019 Perşembe 10:48

Darıca CHP’de liste krizi!

Delege seçimlerine kısa bir sure kala Darıca’da CHP’de büyük sansasyonel bir olay yaşandı.

İddialara göre Cuma günü üyelere mesaj yolu ile bildirim yapılıp pazar günü mahallelerde delege seçimi yapılması beklenirken Fevzi Çakmak mahallesinin büyük hatası ilçeye basına sızdı.

31 mart yerel seçimlerinde aday Yakup Törk’e parti içerisinde muhalif bir tutum sergileyen destek yerine köstek olan birilerinin yaptığı delege listesi ortalığı karıştırdı.

Her fırsatta demokrasiden bahseden CHP’liler hiç bir üyenin bilgisi olmadan liste hazırlayıp altına imza attılar, Fevzi Çakmak mahallesinde büyük tartışmalar büyük olaylar yaşanıyor.

Listede mevcut mahalle başkanı Öztürk Dursun’un, mahalle yöneticisi Turan Kurucan’ın, eski ilçe başkanı Baykal Kaya ve eski belde başkanı Ertan Kayıkçı’nın imzası olduğu görülmekte.

Dün akşam saatlerinde ilce başkanlığın da gerçekleşen mahalle başkanları toplantısında ilçe başkanı Gürel Yıldırım’ın mahalle Başkanı Öztürk Dursun ve yöneticisi Turan Kuruca’ya çok sert eleştiri de ve tepkide bulunduğu alınan bilgiler arasında, il başkanı Cengiz Sarıbay’ında telefonunun susmadığı alınan bilgiler arasında.

Disiplin suçu isleyen 4 CHP’linin durumunun ne olacağı ile alakalı gözler ilçe ve il başkanlarında

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN VE BAŞSAVCI KARAKOÇ YELKENCİOĞLU KONAĞINI GEZDİ

Kandıra’nın tarihi kültürel zenginliklerini ve etnografik özelliklerini sergileyen Kandıra Belediyesi Yelkencioğlu Konağına gün içerisinde yüzlerce misafir akın ediyor. Konağın son ziyaretçisi ise Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Tarihi değeri olan Konağı gezen Başsavcı Karakoç’a Başkan Turan tarafından Kandıra ve Konak Tarihi hakkında bilgiler verildi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1989
ABD'li astronom Edwin Hubble doğdu.