REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

Darıca CHP’de liste krizi!

Delege seçimlerine kısa bir sure kala Darıca’da CHP’de büyük sansasyonel bir olay yaşandı.

İddialara göre Cuma günü üyelere mesaj yolu ile bildirim yapılıp pazar günü mahallelerde delege seçimi yapılması beklenirken Fevzi Çakmak mahallesinin büyük hatası ilçeye basına sızdı.

31 mart yerel seçimlerinde aday Yakup Törk’e parti içerisinde muhalif bir tutum sergileyen destek yerine köstek olan birilerinin yaptığı delege listesi ortalığı karıştırdı.

Her fırsatta demokrasiden bahseden CHP’liler hiç bir üyenin bilgisi olmadan liste hazırlayıp altına imza attılar, Fevzi Çakmak mahallesinde büyük tartışmalar büyük olaylar yaşanıyor.

Listede mevcut mahalle başkanı Öztürk Dursun’un, mahalle yöneticisi Turan Kurucan’ın, eski ilçe başkanı Baykal Kaya ve eski belde başkanı Ertan Kayıkçı’nın imzası olduğu görülmekte.

Dün akşam saatlerinde ilce başkanlığın da gerçekleşen mahalle başkanları toplantısında ilçe başkanı Gürel Yıldırım’ın mahalle Başkanı Öztürk Dursun ve yöneticisi Turan Kuruca’ya çok sert eleştiri de ve tepkide bulunduğu alınan bilgiler arasında, il başkanı Cengiz Sarıbay’ında telefonunun susmadığı alınan bilgiler arasında.

Disiplin suçu isleyen 4 CHP’linin durumunun ne olacağı ile alakalı gözler ilçe ve il başkanlarında

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET