DOĞAN, TÜRKİYE’YE ÖRNEK ÇALIŞMALAR YAPTIK
Güncel
08 Şubat 2019 Cuma 11:05

DOĞAN, TÜRKİYE’YE ÖRNEK ÇALIŞMALAR YAPTIK

31 Mart’ta İzmit Belediye Başkanlığı görevi sona erecek olan Başkan Dr. Nevzat Doğan, veda ziyaretini İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen ile devam etti.

Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan “10 yıllık görev süremiz boyunca asli görev alanımız olmamasına rağmen eğitim öğretim alanlarını kendi görev alanlarımız gibi gördük. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türkiye’ye model olabilecek çalışmalar yaptık. Bir kurum dayanışmasının nasıl olması gerektiğinin en güzel örneğini verdik.

 

TÜRKİYE’YE MODEL PROJELER YAPTIK

 

Okullarımıza güzel hizmetlerimiz oldu. Bahçe düzenlemeleri, çok amaçlı salonlar, öğretmenler odası, Atatürk büstü, veli bekleme odaları, basket topu, bisiklet dağıtımları, bilgisayar sınıfları, geri dönüşüm projeler, satranç okulları gibi güzel hizmetleri yaptık. Halk Eğitim Merkezimiz ile yaptığımız projelerimiz de Türkiye’ye modeldir. İlçe Milli eğitim müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Tüm görevlilerimize teşekkür ediyoruz. Geride dolu dolu, eğitime hız ve kalite katacak işleri birlikte yaptık. Kazanan halkımız, şehrimiz, ülkemiz olsun istedik. Görevimizden sonra da şehrimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

 

EĞİTİM SEVDALISI

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen de  “ Başkanımız ve İzmit Belediyesi ile yıllardır güzel çalışmalar yaptık. Belediye Başkanımız, biz eğitim camiası için büyük bir avantajdı. Kendisi tam bir  eğitim gönüllüsüydü ve eğitim kurumlarımızın gelişip modernleşmesi için çok güzel çalışmalar yaptı. Eğitim camiasının her alanında hizmetleri olan başkanımıza teşekkür ediyorum. Burada kazanan İzmit ve İzmit’in çocuklarıdır. Diğer ilçelerle mukayese ettiğimizde kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Başkanımıza bundan sonra da ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1925
ABD'li siyahi lider Malcolm X doğdu.