Erenkaya, Körfez’de konuştu: “Kenti birleştirebilecek güçteyim!”
Güncel
13 Şubat 2020 Perşembe 15:34

Erenkaya, Körfez’de konuştu: “Kenti birleştirebilecek güçteyim!”

DİSK’e bağlı Emekli-Sen Körfez Şube Başkanı Ali Oral ve yönetimini ziyaret eden CHP Kocaeli İl Başkan Adayı Hikmet Erenkaya, “Kenti birleştirmek istiyorum ve bunu başaracak güçteyim” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanlığına aday olan Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya’ “Sokakta siyaset yapacağım” sözünün arkasında durarak ziyaretlerini sürdürüyor. Erenkaya, dün Gölcük’ün ardından Körfez’e geçerek DİSK’e bağlı Emekli-Sen Körfez Şube Başkanı Ali Oral ve yönetimini makamında ziyaret etti. Erenkaya’ya, bir dönem İzmit Büyükşehir ve Bekirpaşa Meclis üyeliği yapan Emekli-Sen üyesi İbrahim Turgut da eşlik etti.

 

“YAPTIKLARINIZ ORTADA”

 

İlk olarak Hikmet Erenkaya’yı Körfez’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Emekli-Sen Körfez Şube Başkanı Ali Oral, “Derneğimizin çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Emeklilik Türkiye’de çok ağrılı bir süreç. Elimizden geldiğince bunu dile getirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Şube Başkanı Oral konuşmasını, “İl başkanlığı seçimlerinde size başarılar diliyorum. Bu kente kazandırdıklarınız ortada. Umarım, 1 Mart günü doğru bir seçim yapılır ve Kocaeli kazanır” diyerek sonlandırdı.

 

“BAŞARACAK GÜÇTEYİM”

 

Başkan Hikmet Erenkaya ise yaptığı konuşmada, “Öncelikle beni burada ağırladığınız için size ve yönetiminize çok teşekkür ediyorum. Emeklilik, bu ülkede oldukça sıkıntılı geçen bir süreç. Sizleri bu konuda çok iyi anlıyorum. Umarım kısa süre içerisinde tüm sorunlarınız refaha kavuşur. 1 Mart’ta yapılacak seçim çok önemli. Kenti birleştirmek istiyorum ve bunu başaracak kabiliyete sahibim. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:54
07:34
13:25
16:29
18:55
20:23

TARİHTE BUGÜN

25 Şubat 1992
Hocalı katliamı: Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesinde yaklaşık 613 sivil, ermenistan Silahlı Kuvvetleri tarafından öldürüldü.