Esnaf panayır için teşekkür etti
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 18:28

Esnaf panayır için teşekkür etti

Körfez'de Ramazan Bayramı öncesinde düzenlenen ve 4 gün devam eden Panayır sonrasında elde edilen cirodan memnun kalan esnaf düzenleme için Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk Pide Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk'e Panayır için Ön ayak olan esnafa teşekkür ettiler.

Esnaf teşekkür mesajı için toplandı. Bu tür panayırların yaşanan ekonomik sıkıntıların atılmasında önemli rol oynayacağını ve tekrarlanması halinde memnuniyetinde artacağını belirttiler. Esnaflar “Benzeri düzenlemeler hem Ağadere hem de gerek duyulan diğer noktalar için yapılmalı bu şekilden halkımızın ihtiyaçlarını yaşadıkları ilçeden temin etmeleri sağlanmalıdır. Bundan sonraki aşamada belirlenecek tarihlerde panayırların hem caddemiz hem de diğer caddeler içinde yapılması iyi olacaktır. Bu organize de bize destek olan Belediye başkanımıza ve oda başkanlarımızla teşekkür ediyoruz” dediler

DİĞER HABERLER

Milyonluk temizlik ihalesi yapıldı

İzmit Belediyesi’nde milyonluk temizlik ihalesi yapıldı. Kent temizliği için gerekli araçların kiralanması ve temizlik malzemesi alım ihalesine 5 firma davet edildi. Belediyenin sosyal medya hesabından canlı olarak da yayınlanan ihaleye 3 firma katıldı. İki tur halinde gerçekleşen ihalenin ilk turunda firmalar tekliflerini ihale komisyonuna kapalı zarf ile teslim ettiler. Muhammen bedeli 11 milyon 968 bin 745 lira  olan ihalenin ilk turunda TAF Atık Temizlik firması 12 Milyon 940 bin 85 lira, Bilginay Temizlik 11 Milyon 951 bin 110 lira, SHG Atık Yönetim 12 Milyon 560 bin 710 lira teklifte bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:13
20:43
22:43

TARİHTE BUGÜN

20 Haziran 1990
Eureka adı verilen asteroit keşfedildi