Esnaf panayır için teşekkür etti
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 18:28

Esnaf panayır için teşekkür etti

Körfez'de Ramazan Bayramı öncesinde düzenlenen ve 4 gün devam eden Panayır sonrasında elde edilen cirodan memnun kalan esnaf düzenleme için Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk Pide Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk'e Panayır için Ön ayak olan esnafa teşekkür ettiler.

Esnaf teşekkür mesajı için toplandı. Bu tür panayırların yaşanan ekonomik sıkıntıların atılmasında önemli rol oynayacağını ve tekrarlanması halinde memnuniyetinde artacağını belirttiler. Esnaflar “Benzeri düzenlemeler hem Ağadere hem de gerek duyulan diğer noktalar için yapılmalı bu şekilden halkımızın ihtiyaçlarını yaşadıkları ilçeden temin etmeleri sağlanmalıdır. Bundan sonraki aşamada belirlenecek tarihlerde panayırların hem caddemiz hem de diğer caddeler içinde yapılması iyi olacaktır. Bu organize de bize destek olan Belediye başkanımıza ve oda başkanlarımızla teşekkür ediyoruz” dediler

DİĞER HABERLER

Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Yıllardır süren sancılı süreç sonunda kadro talepleri gerçekleşen taşeron işçiler sonunda kadroya alınarak 4/D statüsüne kavuştu. Taşeron işçiler kamu işçisi statüsüne (4D) geçirilen kişiler başlangıçta mevcut şartlarla kadroya alındı. Ancak bu işçilerin ileride vakti saati geldiğinde toplu iş sözleşmesi yapılırken pazarlık hakkı olacak. Bu anlamda mevcut maaşların ve özlük haklarının iyileştirilmesi söz konusu. Bu bağlamda Kamuda kadrolu olarak çalışan taşeron işçilerine müjde geldi!

Millet İttifakı'nda HDP çatlağı! İpler kopuyor!

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın katıldığı bir televizyon programında ittifakı CHP için kullandığı "Kimse bizi HDP ile anayasa hazırlamaya çalışan CHP ile yan yana koymasın" sözlerine CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın “Bu tür değerlendirmelerle Millet İttifakı’nı değersizleştirmeye çalışmaya hiçbirimizin hakkı yoktur” cevabını vermesi iş birliği kopuyor mu sorusunu akıllara getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:37
13:05
16:32
19:10
20:40

TARİHTE BUGÜN

20 Eylül 1633
Galileo Galilei, İspanyol engizisyon mahkemesinde, dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediği için yargılandı.