GENÇ TÜMSİAD KOCAELİ'DE TOPLANDI
Güncel
10 Temmuz 2019 Çarşamba 14:23

GENÇ TÜMSİAD KOCAELİ'DE TOPLANDI

Genç Tümsiad Üye Tanışma ve İstişare Toplantısı Kocaeli'nde yapıldı.

 

Genç Tümsiad Kocaeli Şubesinin Ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Genç Tümsiad Kocaeli Başkanı Salih Sarıkaya, Genç Tümsiad Sakarya Başkanı Cihan Okur, Genç Tümsiad Gebze Başkanı Murat Atacan Genç TÜMSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Programda konuşma yapan Tümsiad Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Bu şekilde Genç iş adamlarının bir araya gelmesini, ortak fikirlerin, projelerin ortaya çıkması çok önemlidir. Genç İş Adamları yaptıkları ticari faaliyetlerle ülke ekonomisine katkı sağlamaktalar. Bizlerde Gençlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu gibi toplantılardan çıkan sinerjiyle güzel işler çıkacağına canı gönülden inandığını söyledi.

 

Genç TÜMSİAD Kocaeli Başkanı Salih Sarıkaya, Bu gibi programların Genç TÜMSİAD üyeleri arasındaki birlik ve beraberliği arttırdığına dikkat çekerek, bunun yanında ise üyelerimizin birbirlerini daha iyi tanımalarına ve çapraz ticaret gibi birçok konuda fayda sağladığına değinen Salih Sarıkaya, Ülke ekonomisi ve ticaretimizle ilgili fikir alışverişinde bulunarak kendimizi çek etme imkanı da bulmaktayız. Bu anlamda davetimi kabul ederek toplantımıza katılan Gebze ve Sakarya Şube Başkanlarımıza ve yönetim kurulularına teşekkür ediyorum. Dedi.

  

Programda konuşma yapan, Genç Tümsiad Sakarya Başkanı Cihan Okur ve Genç Tümsiad Gebze Başkanı Murat Atacan öncelikle TÜMSİAD Kocaeli Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Genç TÜMSİAD Kocaeli Başkanı Salih Sarıkaya’ya Yönetim Kurulu Üyelerine bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşıladıkları için kendilerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Dedi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:44
12:57
15:30
17:48
19:21

TARİHTE BUGÜN

19 Kasım 1969
Türk teknik direktör Ertuğrul Sağlam doğdu.