• 7.0103 TL
  • 8.2991 TL
  • 9.1957 TL
KOCAELİ 30°

Gölcük’te fuhuş operasyonu, 2 gözaltı

Gölcük’te fuhuş yapıldığı iddia edilen bir masaj salonuna baskın düzenleyen ekipler, salonda bulunan 2 kişiyi gözaltına aldı

Vatandaşların fuhuş yapıldığına dair ihbarlarda bulunduğu Gölcük Yeni Mahalle’de faaliyet gösteren bir masaj salonu takibe alındı. Yapılan teknik fiziki çalışmalar sonucu yeterli delile ulaşan Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro ekipleri 4 Kasım tarihinde operasyon düzenledi. 

Gerçekleştirilen operasyonda işletmeci ve yardımcı olmak üzere 2 kadın gözaltına alındı. Fuhuş yaptırılan kadınlar işlemleri sonrası serbest kalırken, fuhuş  yaptırdıkları ve yer temin etikleri iddia edilen G.K. (41) ile G.K(25) isimli kadın  Gölcük Adliyesine sevk edildi.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI