Gönül, "Sizler bizim takım arkadaşlarımızsınız"
Güncel
15 Mart 2019 Cuma 16:23

Gönül, "Sizler bizim takım arkadaşlarımızsınız"

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Turan Güneş Caddesi ve Yeşilova Mahallesi’nde bir dizi programlar yaparak esnafın ve bölge halkının istek ve önerilerini dinledi

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Turan Güneş Caddesi ve Yeşilova Mahallesi’nde bulunan vatandaşın ve esnafın isteklerini dinledi, projelerini anlattı. Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve meclis üyesi adaylarının eşlik ettiği esnaf ziyaretinde değerlendirmelerde bulunan başkan adayı Gönül, “Sizlerden alacağımız görüş ve öneriler bizler için büyük önem taşıyor. Çünkü sizler bizim takım arkadaşlarımızsınız. Yeni dönemde de hep birlikte düşünerek, İzmit için birlikte kararlar alacağız ve amaçlarımıza birlikte koşacağız” dedi.

17 YILDA ÇOK BÜYÜK İŞLER YAPTIK
Yapmış olduğu ziyaretlerde esnafın sıcak ilgisiyle karşılaşan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Kuruluşumuzdan bugünlere kadar 17 yılda çok büyük işler yaptık birlikte yürüdük ve bu günlere geldik. Bundan sonra da yine aynı şekilde birlik ve bütünlük içerisinde siz değerli esnaflarımız ve kıymetli vatandaşlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

TEPEDEN BAKAN ZİHNİYETE İZİN VERMEYECEĞİZ
Devamında konuşan başkan adayı Gönül, “İnşallah vermiş olduğumuz mücadele ile İzmit’imizi de Kocaeli’mizi de o eski karanlık günlerine geri döndürmelerine müsaade etmeyeceğiz. Sizlerden alacağımız güçlü destekle millete tepeden bakan bu zihniyete izin vermeyeceğiz” diyerek açıklamalarda bulundu.

İZMİT’İMİZE YAKIŞIR PROJELER GELİYOR
Esnaf ziyaretleri sırasında “sizler bizim takım arkadaşlarımızsınız” diyen Gönül, “Yeni dönemde de hep birlikte düşünerek, İzmit için birlikte kararlar alacağız ve amaçlarımıza birlikte koşacağız. İzmit’imize yakışır projeler ile sizlere hizmet etmeye devam etmenin heyecanını yaşamak istiyoruz. İlçemize ve vatandaşlarımıza hizmet edeceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

ESNAFIMIZA KIYMET VERECEĞİZ
Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Gelecek nesillerin yaşam kalitesiyle kendilerini mutlu hissedecekleri bir Kocaeli’nin oluşma hedefi önceliğimiz olacaktır. Kentimizin gelişimine ve kalkınmasına dönük esnafımızın önerilerine dün nasıl değer verdiysek, bugünde ve yarında yine aynı şekilde kıymet vereceğiz” dedi. Gönül ve Büyükakın, ziyaretleri sırasında Turan Güneş Caddesinin Yeşilova Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren esnaflarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.