Gönül; Yenişehir AK Parti’nin kalesidir
Güncel
16 Mart 2019 Cumartesi 12:03

Gönül; Yenişehir AK Parti’nin kalesidir

Yenişehir Mahallesi’nde bir dizi programlar gerçekleştiren Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, bölge esnafının işletmelerine konuk oldu.

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Yenişehir Mahallesi’nde gerçekleştirdiği programlar kapsamında esnafın da konuğu oldu. Moor Cafe’de gerçekleştirilen programda başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan ile meclis üyesi adayları eşlik etti. Kendisi için kafede toplanan kalabalığa İzmit için hazırladığı projelerini anlatan başkan adayı Gönül, “Yenişehir Mahallesi, AK Parti’nin kalesidir.  Sadece seçim için değil, son nefesime kadar Yenişehir ve İzmit için çalışacağım” dedi.

VATANDAŞIMIZIN SESİNE KULAK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Vatandaşlar ile bir süre sohbet ederek istek ve önerileri dinleyen Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Gerçekleşecek olan 31 Mart seçimlerimizin vatanımıza ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Her geçen gün gücümüze güç, enerjimize enerji katıyorsunuz. Her birinize yürekten teşekkür ediyorum. İzmit ve Kocaeli için şimdiye kadar ne kadar alın teri döken isim var ise her birine teşekkür ediyorum. Bizler vatandaşımızın sesine kulak vererek çalışmaya devam edeceğiz. Bir yaraya merhem, bir derde derman olacağız. Yapamayacağımız işler için söz vermeyeceğiz. Kimseyi yanıltmayacağız kendimiz de yanılmayacağız” şeklinde konuştu.

HEDEFİMİZ GURUR DUYULACAK BİR İZMİT
“Bizim belediyecilikteki hocamız Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyerek sözlerine devam eden başkan adayı Gönül, “Bizlerin hedefi ve arzusu her bir insanımızın bu şehirde yaşamaktan gurur duymasını sağlamaktır. Yenişehir Mahallesi, AK Parti’nin kalesidir. Sadece seçim için değil, son nefesime kadar Yenişehir ve İzmit için çalışacağım. Mahalle meclisleri yaparak hep birlikte kararlar alacağız. Sizlere rağmen bir projeyi hayata geçirmeyeceğiz. Bizler sizlere her zaman güvendik ve inandık. Büyük işler büyükşehirle olur Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Tahir Büyükakın ile çok büyük ve başarılı bir ekip olacağız.” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1910
Halley kuyruklu yıldızı Dünya'ya yaklaştı.