Güney ”İZMİT SAHİPSİZ DEĞİLDİR!”
Güncel
09 Ekim 2019 Çarşamba 18:26

Güney ”İZMİT SAHİPSİZ DEĞİLDİR!”

Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kaynarca köyünde Muhtarlarla bir araya geldi. Gerçekleşen toplantıda konuşan Güney, ”İzmit Sahipsiz değildir!” dedi

 

İzmit Kaynarca köyünde muhtarlarla bir araya gelen Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney Eski Bekirpaşa Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi koordinatörü Abdullah Köktürk bölgenin sorunlarıyla ilgili istişarelerde bulundular. Muhtarlarla bir araya gelen Güney ve Köktürk’e İzmit Belediyesi Meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

Çoğu Mahallemizde hizmetler aksıyor!

Kaynarca köyünde gerçekleşen toplantıda konuşan Başkan Güney, “İzmit’imizin tüm sorunlarını yakinen takip ediyoruz. Çoğu mahallemizde hizmetlerin aksadığını, düzenli bir şekilde yapılmadığını gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde işitiyoruz. İzmit sahipsiz değil! Her daim hizmetlerin verilen vaatlerin takipçisi olacağız. Muhtarlarımız bizler için çok değerlidir. Taleplerinizin yerine getirilmesi için Büyükşehir belediyemiz her daim hizmetinizdedir. Bizler her zaman sizlerleyiz, sizin içinizdeyiz. Vatandaşlarımızın her derdini, dert edinerek çözüme kavuşturmak için yanınızdayız. İzmit’imizin her mahallesi bizler için önemlidir. Aksayan ve yapılmayan hizmetler hakkında, çözüm önerilerinin konuşulduğu, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:30
07:11
12:56
15:55
18:19
19:48

TARİHTE BUGÜN

22 Ekim 1997
Kültür Bakanlığı, Oscar'a gidecek film olarak Eşkıya'yı seçti.