Güney Yeşilova'da Konuştu 'Milletimizin Gönlünde Yer Almaya Devam Edeceğiz'
Güncel
12 Şubat 2020 Çarşamba 10:17

Güney Yeşilova'da Konuştu 'Milletimizin Gönlünde Yer Almaya Devam Edeceğiz'

Yeşilova Mahalle sakinleriyle bir araya gelen ve fikir alışverişinde bulunan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney, "Yüreğiyle, enerjisi ve azmiyle çalışan mahalle başkanlarımız var oldukça milletimizin gönlünde yer almaya devam edeceğiz ”dedi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney mahalle buluşmalarına devam ediyor. Son olarak Yeşilova mahallesinde düzenlenen programda Yeşilovalılar ile biraraya gelen Başkan Güney'e  Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Soydabaş ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

 

Konuşmasında AK Parti teşkilatlarının kuruluştan bu yana fedakarlık, samimiyet ve gayretle yol aldığını vurgulayan Başkan Güney; “AK Parti siyaseti hiç masa başında yapmamıştır. Makam koltuğunda değil, sokakta var olmuştur. Hizmet anlayışında da bu vardır. Partimiz milletimizin gönlüne girerek güçlenmiştir ve başarmıştır. Yüreğiyle, enerjisi ve azmiyle çalışan mahalle başkanlarımız var oldukça milletimizin gönlünde yer almaya devam edeceğiz. Bu kutlu yolun her bir emektarı değerlidir. Mahalle Başkanlarımız, milletimizle kucaklaşmamızın üyelerimizle kenetlenmemizin en etkin noktasında emek vermektedir. Sağ olsunlar her dokunuşumuza heyecanla karşılık veriyorlar. Çalışmalarımız aralıksız sürecek" dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:54
07:34
13:25
16:29
18:55
20:23

TARİHTE BUGÜN

25 Şubat 1992
Hocalı katliamı: Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesinde yaklaşık 613 sivil, ermenistan Silahlı Kuvvetleri tarafından öldürüldü.