GÜRER YILDIRIM’DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI.
Güncel
10 Ocak 2019 Perşembe 15:52

GÜRER YILDIRIM’DAN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI.

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Gürer Yıldırım 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Yıldırım mesajında:

            “Ülkemizde yüzlerce medya çalışanı ve gazeteci hapiste. Onlar sadece haber peşinde koşarken kalemlerini özgürce kullanan gazeteciler iken yazdıklarından dolayı terör örgütlerine destek vermekle veya terör örgütü mensubu olmakla bile suçlanıyorlar.

Bizler Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak, özgür ve bağımsız bir basın ve medya için basın emekçilerimizin yanında durmaya ve onlarla birlikte mücadele etmeye her zaman devam edeceğiz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, tüm medya çalışanlarını ve emekçilerine saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

DİĞER HABERLER

Maçları Protokolden takip etmeyen başkanıma oyumu vereceğim

CHP Örgütü seçime sayılı günler kala performansını dahada artırarak genç seçmenlere tek tek ulaşarak Millet İttifakının ortak Adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyete ve KBB başkanı Dr. Serdar Kaman’a destek turlarını devam ediyor. Ziyarete il başkan yardımcısı Seda Oral, ilçe başkan yardımcısı İsmail Korkut, Dalistan Filiz, Meclis üyesi adayları Devrim Bal, Selin Hazer ve mahalle komite başkanları eşlik etti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:11
06:52
13:18
16:46
19:24
20:53

TARİHTE BUGÜN

23 Mart 1876
Türk şair Ziya Gökalp doğdu.