GÜZEL GÜNLERE BİRLİKTE UZANACAĞIZ
Güncel
18 Nisan 2019 Perşembe 11:42

GÜZEL GÜNLERE BİRLİKTE UZANACAĞIZ

Esentepe Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Körfez’e hizmet etmenin onurunu sizlerle birlikte yaşayacağız” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, makamda tebrik ziyaretlerinin kabulü dışında, sahada vatandaşlarla da bir araya gelerek talep ve önerilerini onlardan yerinde dinliyor. Bu kapsamda Esentepe Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunan Şener Söğüt, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Körfez’de mahalle ve bölge ayrımı olmaksızın herkese eşit hizmet götürme adına çalışmaları yürüteceklerini belirterek, “Halkımıza hizmet en büyük şeref ve onurdur” dedi.

 

MORAL KAYNAĞI OLDUNUZ

Halkın yoğun ilgisine teşekkür eden Şener Söğüt, "Körfez için yeni bir başlangıca imza attık. Vatandaşlarımızın ilk günden sevgisi, desteği şimdiden mutluluk ve moral kaynağımız oldu. Her zaman söylediğim gibi Körfez’i Körfezlilerle yönetmek için yola çıktık ve kolları sıvadık. Gelecek güzel günlere hep birlikte uzanacağız" dedi.

 

FOTO

 

SOHBET ETTİ – Esentepe Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Körfez’e hizmet etmenin onurunu sizlerle birlikte yaşayacağız” dedi

 

DİNLEDİ – Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, makamda tebrik ziyaretlerinin kabulü dışında, sahada vatandaşlarla da bir araya gelerek talep ve önerilerini onlardan yerinde dinliyor.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:20
06:10
13:14
17:00
19:56
21:32

TARİHTE BUGÜN

23 Ağustos 1944
Son halife Abdülmecit vefat etti.