REKLAMI KAPAT
  • 6.8741 TL
  • 7.7564 TL
  • 8.6619 TL
KOCAELİ 30°

Halk ekmek bugün başlıyor

Halk Ekmek projesi, İzmit’te belirlenen 15 ayrı satış noktasında 200 gram ekmek 1 TL olarak bugünden itibaren satışa sunulmaya başlanacak.

Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Fırıncılar Odası arasında yapılan Halk Ekmek Projesi protokolü kapsamında, 8 farklı noktada kurulan mobolarda Halk Ekmek satışları bu sabah başlıyor. İlk etapta İzmit’te, sonrasında ise il genelinde yapılacak olan projede 200 gram ekmek 1 TL’den, 400 gram ekmek ise 2 TL’den satışa sunulacak.

Faaliyet gösterecek olan büfelerin çalışma saatleri ise Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü saat 07.00- 09.00, öğlen 12.00-14.00, akşam 17.00-19.00 saatleri arasında hizmet verecek.

İzmit’te Bayındırlık-Dünya Bankası, Bekirdere Mimar Sinan Ortaokulu, Alikahya Merkez, Yahya Kaptan, Tavşantepe, Topçular Şeref Meydanı, Bağçeşme Meydanı, Gültepe Mahallesi, Kuruçeşme Parkı, Yeni Cuma Parkı, 42 Evler Sanayi Mahallesi, Anıtpark ve Yeşilova Özbek Çeşme Meydanı’nda kurulacak olan büfelere daha sonra ihtiyaç olursa yenileri eklenecek.

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET