REKLAMI KAPAT
 • 6.7796 TL
 • 7.6897 TL
 • 8.5762 TL
KOCAELİ

Hodri Meydan yeni yönetimini tanıttı

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, bugün Seka Park Otel'de gerçekleştirdiği toplantıda hem yeni yönetimini tanıttı hem de camiaya önemli mesajlar verdi.

Dün akşam elde edilen galibiyetten dolayı futbolcuları kutlayan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, "  Toplantımıza hoş geldiniz. Kocaelispor ve Hodri Meydan bu ülkede bir markadır.  Dün akşam muhteşem taraftarımızın desteğiyle maçı kazandık ve lider olduk. İnşallah sezon sonunda  şampiyon olacağız. Artık birlik-beraberlik vakti, Kocaelispor'umuzu layık olduğu yerlere taşıma vakti. Yeniden şampiyonluk şarkıları söyleme vaktidir. Yeni yönetimimiz camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun " dedi.

TALEPLERİMİZ VAR

Tribün lideri Haluk Bozo ise yaptığı açıklamada şunları söyledi; Kentin dinamikleriyle Kocaelispor'umuzu layık olduğu yere taşıyacağız. Dernek olarak güzel bir ekip olduk. Kocaelispor'un menfaatleri doğrultusunda doğru ve yanlışı ifade edeceğiz. İç saha maçlarının yayınlanmasını istemiyoruz. Bu tribünde taraftar sayısını azaltıyor. Lise ve üniversiteli arkadaşlarımız için öğrenci indirim bileti istiyoruz. Tribün bütünlüğü için üst tribünleri kapatılmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.Dernek 2. Başkanı Kerem Erman," Altyapı takımlarımızın maçlarına gideceğizve onlara tam destek vereceğiz. Okul ziyaretlerine giderek öğrencilerimize Kocaelispor sevgisini aşılayacağız " dedi. Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, bu hafta içi Çocuk Esirgeme Kurumu'nu ziyaret edecek.

HODRİ MEYDAN BASIN AÇIKLAMASI

Değerli kamuoyu, değerli basın mensupları, değerli misafirler ve şanlı, onurlu büyük Kocaelispor taraftarı.

Öncelikle bilindiği üzere, 11 yıldır önümüzde büyük bir engel olan transfer yasağımız sona ermiş, Kocaelispor’umuz prangalarından kurtulmuştur. İnşallah başarılarla dolu aydınlık günler, bizleri beklemektedir. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Tahir Büyükakın Bey ve Kocaelispor Kulüp Başkanı Sn. Hüseyin Üzülmez olmak üzere, emeği geçen herkese, Hodri Meydan gurubu olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, herkesten Allah razı olsun diyoruz.

Yeni yönetimin belirlenmesine binaen, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı basın açıklaması nedeniyle burada bir araya geldik.

Bu vesile ile öncelikle Kocaelispor’a ve Hodri Meydan’a gönül vermiş ancak aramızdan ayrılarak ahirete intikal etmiş olan tüm merhumlarımıza, Allah'tan rahmet diliyor, mekanları cennet, ruhları şad olsun diyoruz.

Değerli kamuoyu ve misafirler, Kocaelispor gibi Hodri Meydan grubu da, sayısız başarılara imza atmış, güzel anılar biriktirmiştir. Türkiye ve dünyada ki sayılı taraftar guruplarından biri haline gelmiştir. Tabii ki güzelliklerin yanı sıra, zor, meşakkatli, çalkantılı, acı dolu günler, olaylar da yaşamış ama en nihayetinde dersler çıkarılmıştır. Fakat her şeye rağmen Hodri Meydan, 30 yıllık bir mazi birikimini geride bıraktı. Geçmişin olumsuz taraflarını konuşmak, yaraları kaşımak, bize acı ve üzüntü verecek, hiçbir fayda kazandırmayacaktır. Acılarımızı paylaşıp, yaralarımızı sarmaktan başka çaremiz olmadığı gibi birlik olmazsak ve kendimizi yenileyemezsek, yok olma gibi bir durumla da karşılaşacağımız aşikardır. Bu sebeple, hali hazırda nacizane başkanı olduğum Hodri Meydan Taraftarlar Derneği'nin yeni yönetiminde görev alan arkadaşlarımla, 89 ruhu ve 2019 aşkı ile geçmişte yapılmak istenilen ama hayata geçirilemeyen birçok projeye yenilerini ekleyip, misyon ve vizyonumuzu şu şekilde belirledik:

 

MİSYONUMUZ

 

 • Ülke sanayimizin lokomotif şehri konumundaki ilimizi, Kocaelispor çatısı altında, futbolda da lokomotif şehirlerden biri haline getirmek,
 • Milli ve manevi değerlerimizden beslenerek, Fair-Play ruhuna uygun ve uluslararası mecraya örnek bir rol model teşkil edecek, tribün kültürü ve ahlakının oluşmasına öncü olmak,
 • İyi veya kötü günde, başarıda veya başarısızlıkta, her türlü olumlu veya olumsuz şartta, gönül verdiğimiz renklere ve armamıza, tek yürek halinde destek çıkmak,
 • Tribünlerde, baba ile evladın, dede ile torunun, el ele, omuz omuza takımımızı desteklediği, kadim bir şehir kültürü oluşturmak,
 • Kocaelispor Kulübü'nü, kadınından erkeğine, esnafından sanayicisine, emekçisinden bürokratına, köylüsünden şehirlisine, kısacası 7’den 70’e toplumun her kesimini kucaklayarak, şehrimize mal etmektir.

 

VİZYONUMUZ

 

 • Rakip takımların ve toplumun her kesiminin takdir ettiği taraftar grubu haline gelmek.

 

Bu vizyon ve misyona sadık kalarak, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda;

 • Bu şehrin en büyük markası olan Kocaelispor’umuza, yakışır bir Hodri Meydan,
 • Hedeflenen çıtayı yükselterek, şehrimizi ve takımımızı en iyi şekilde temsil eden Hodri Meydan,
 • İzmit çocuğuna yakışır bir Hodri Meydan,
 • Tribünlerde şiddeti, küfürü, alkolü, uyuşturucuyu, ahlak dışı olan, bir İzmitli'ye yakışmayan her şeyi, el ele vererek bitirip, yerine ahlaki değerleri, saygı, sevgi, birlik ve beraberliği getirip kısacası büyüklüğümüze gölge düşüren her şeye Hodri Meydan diyerek yola çıkıyoruz.

Camiamızı yeniden heyecanlandırıp, yeni başarılara kapı açacak olan hedeflerimizin daha da ilerisine ulaşabilmemiz için, tüm hemşehrilerimiz ile ilimizin önde gelen kişi ve kuruluşlarından, bu yeni yönetimimize güvenmelerini ve destek vermelerini istiyoruz.

 

Artık birlik ve beraberlik vakti, Kocaelispor’umuzu layık olduğu yerlere taşıma vakti, yeniden şampiyonluk şarkıları söyleme vaktidir. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun.

HODRİ MEYDAN!

XXX

HODRİ MEYDAN YÖNETİM KURULU

ASİL

Ferhat Uzun (Başkan )- (Tüccar)

Semih Önal (Başkan Yardımcısı)- (İş İnsanı)

Hüseyin Olcay  (Genel Sekreter) - (Avukat

Engin Sönmez ( Muhasip )- (Sigortacı)

Selçuk Öz (Üye)- (Avukat)

Halit Gedik (Üye) - ( İş İnsanı)

Yusuf Tanta (Üye)- (İş İnsanı)

YEDEK

Serhan Ceylan (Üye) - (Öğrenci)

Ömercan Kalkan  (Üye)- (Öğrenci)

Eyüphan Tezer (Üye)- (İş İnsanı)

Kürşat Keleş (Üye)  - (İşçi)

Suat Bozo (Üye) - (Elektrik Teknisyeni)

İsmail Pehlivan (Üye) - (Elektrik teknisyeni)

Turgut Akyıldız (Üye) - (İş İnsanı)

............................

DENETİM KURULU (ASİL)

Adnan  Ayaz (Esnaf)

Fatih Taşer (Esnaf)

....................

DENETİM KURULU (YEDEK)

Halit Kocaman

Yunus Emre Sönmez

................

TRİBÜN LİDERLERİ

Haluk Bozo

Kerem Erman

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET