• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 14°

HÜRRİYET O MUHTARI ARAYARAK BEDDU VE TEHDİT ETTİ!

İzmit belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş’ı arayarak beddua etti ve tehditler savurdu.

ELEŞTİRİLMEYİ ASLA SEVMİYOR!

 

Başkan Hürriyet’in eleştiriye kapalı olan yönü yine kendini gösterdi. Kendisinİ eleştiren vatandaşları engelleyerek, eleştirisel yorumlar yapan vatandaşların yorumlarına da aynı şekilde tehdit ederek cevap veren Başkan Hürriyet, bu sefer seçilmiş bir muhtarı arayarak tehdit etti. Göreve geldiği günden beri kendisini eleştiren ve kendi görüşüne sahip olmayan muhtarlarla bir türlü uyum sağlayamayan Başkan Hürriyet, muhtarları resmen ikiye böldü. Gülümse İzmit Hürriyet geldi sloganı ile seçim süreci geçiren Başkan Hürriyet, seçildikten sonra bu Hürriyet’i kendisini eleştiren vatandaşlara çok gördü. Agresif ve sinirli tavırlarıyla tanınan Başkan Hürriyet, bu yönüyle vatandaşların da tepkisini çekmeye devam ediyor

 

BEDDUA VE TEHDİT ETTİ!

 

Milletvekilliği döneminde Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yaptığı ağır eleştiriler ile tanıdığımız Başkan Hürriyet, kendisini eleştirenleri tehdit ederek bastırmaya ve susturmaya çalışıyor. Sosyal medya hesabı üzerinden yine kendisini eleştiren kendisi gibi seçilmiş biri olan Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş’ı arayarak konuşmasına bile fırsat vermeden beddua okuyarak tehdit etti. Bu durumu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Muhtar Ali Akbaş, Başkan Hürriyet'in    “BUNDAN SONRA GÖRECEKSİN ALİ AKBAŞ.. ALLAH SENİN BELANI VERSİN ALİ MUHTAR”dediğini iddia etti.

 

İşte Muhtar Ali Akbaş’ın o paylaşımı  

 

Cumartesi akşam üzeri bir belediye başkanı şahsımı arıyor! "BUNDAN SONRA GÖRECEKSİN ALİ AKBAŞ.. ALLAH SENİN BELANI VERSİN ALİ MUHTAR.. Bu cümleler Sayın belediye başkanı na ait.. Hangi belediye başkanı olduğunu sormayın? Dahası var ama burada yazmak bize yakışmaz.. SEVGİ VE MUHABBETLE Selamlarım..

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET