Hürriyet, söylemedim dedi! İşte o konuşması
Güncel
03 Eylül 2019 Salı 16:39

Hürriyet, söylemedim dedi! İşte o konuşması

İzmit Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında AK Partili Meclis Üyesi Hayrettin Ünlü ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet arasında gerginlik yaşandı.

İzmit Belediye meclis toplantını en tartışmalı maddesi, satın alınmak istenen araçlar oldu. Komisyona gönderilen bu madde ile ilgili açıklama yapan İzmit Belediyesi meclis üyesi Hayrettin Ünlü Belediye'nin  10.695,00 TL zarara uğratıldığını söyledi.


Ünlüyü yalanladı!

Tartışmaların devam ettiği araç ve iş makinalarının satın alınmasıyla ilgili yapılan eleştiriye sinirlenen Hürriyet, "Allah rızası için yalan söylüyorsunuz demiyorsunuz ama kamuoyunu yanlış bilgilendiriyoruz. Siz Allah'a nasıl hesap vereceksiniz. Bismillah biz satın alma konusunu hiç söylemedim. Satın alma işini de düşünseydiniz diyen sizsiziniz. 'Biz araştıracağız' dedik diyerek Meclis üyesi Hayrettin Ünlü’yü yalanladı.

 Video yayınladılar

Başkan Hürriyet'in söyldiklerini kabul etmemesi üzerine halkı yanıltıyorsunuz ispatlarız diyen Hayrettin Ünlü'nün ardından AK Partilkiler, İzmit Belediye Başkanı’nın 03.09.2019 tarihli mecliste “Ben böyle bir şey söylemedim, söylemediğim şeyleri söylediğimi iddia ediyorsunuz, İnsanları suçlamayın, sizi Allah'a havale ediyorum"”şeklindeki söylemine karşılık olarak kiralama yönteminin daha kârlı olduğuna ilişkin önceki tarihli açıklamasının video kaydı yayınladılar.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

TARİHTE BUGÜN

21 Ocak 1522
Osmanlı, Rodos'u fethetti.