Hürriyet; tüm vatandaşlarımıza açık olacak
Güncel
16 Mart 2019 Cumartesi 11:14

Hürriyet; tüm vatandaşlarımıza açık olacak

Topçular Mahallesinde seçim irtibat ofisinin açılışını gerçekleştiren İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Belediyeye bizi sokmayanlar iyi dinlesin; Kapımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak” dedi.

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Kaman ise yaptığı konuşmada, Fatma Kaplan Hürriyet ile 2 sene önce tanıştığını ifade ederek, Kendisi son derece zarif bir hanımefendidir. Belediyeciliği de bir zarafet içerisinde yapacağından da son derece eminim. Biz bu adaylık açıklamalarından sonra hafiften bir meltem estirmeye başlamıştık. Arkasından bu bir fırtınaya dönüştü, Allah’ın izniyle bu fırtınanın etkisiyle hem İzmit Belediyesi hem de Kocaeli Büyükşehir Belediyesini hep birlikte yöneteceğiz. Ben de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Fatma Kaplan Hürriyet’in projelerini tamamını desteklemeye huzurunuzda söz veriyorum” dedi.

 

 

BİZİM YAPTIĞIMIZ BELSA’DA OTURUYORLAR

CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise yaptığı konuşmasında İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet’in 8 Mart Kadınlar Günü’nde yaşadıklarına değinerek, “Belsa’ya bizim adayımızı sokmazlarmış, izin vermezlermiş. 15 senedir bizim yaptığımız Belsa binasında oturuyorlar. Kocaeli’de tarihe geçmiş tüm eserler CHP iktidarında, sosyal demokrat iktidarlar zamanında yapıldı” dedi.

FATMA HANIM İZMİTİN MARKASI OLACAK

İzmit’in geçmiş dönem CHP’li belediye başkanlarından da bahseden Milletvekili Akar, “Rahmetli Leyla Atakan Türkiye’de fuarcılığın ve sosyal belediyeciliğin öncülerindendi. Erol Köse ile de toplu konutu, kooperatifçiliği Türkiye’ye öğrettik. En sonunda da Sefa Sirmen Türkiye’nin en büyük projelerine imza attı. Bunlar Türkiye’de marka olmuş belediye başkanlarıydı. Yeni bir marka geliyor ve bu marka Fatma Kaplan Hürriyet’tir. Serdar Kaman da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde marka yapacağız” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.