Hürriyet’e destek gün geçtikçe azalıyor
Güncel
11 Ocak 2020 Cumartesi 10:21

Hürriyet’e destek gün geçtikçe azalıyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in işçi kıyımlarının ardından tepkiler gelmeye devam ediyor.

Basın camiasının desteğini arkasına alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, hemen hemen her fırsatta önceki yönetimi ve işe giren işçileri eleştirerek adeta linç politikası uygulamaya devam ediyor. AK Parti döneminde işe girenleri “Kaymakçı tabaka, partili çocukları, yandaş ”diyerek eleştiren Başkan Hürriyet, aynı şekilde Belediyeyi CHP’li yöneticiler ve yöneticilerin akrabalarıyla doldurmaya başladı. Kendi işe aldıklarını  “Alacağım tabi hak ettiler” diyerek yorumladı. Başkan Hürriyet’in bu tutumu ve işten çıkardığı işçilere karşı takındığı itibarsızlaştırma tavrı İzmitlilerin gözünde de desteğinin azalmasına sebep oldu.

STK’larda eleştiriyor.

Tepkiler vatandaşların yanı sıra STK temsilcilerinden de gelmeye başladı. Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplanı hedef göstererek, “Eski başkanının yanlışlarını kendi yanlışlarıyla değiştirme yöntemini doğru bulmadığımı belirtmek isterim ”dedi

İşte Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir’in o açıklaması  ;

“Belediye başkanlığı nasıl olur’u göstersin diye bin bir çaba ile seçtiklerimizin.

Herkese gününü göstermeye çalışıyor muş gibi davranmasını ve eski başkanının yanlışlarını kendi yanlışlarıyla değiştirme yöntemini doğru bulmadığımı belirtmek isterim”

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:27
08:12
13:23
15:55
18:12
19:45

TARİHTE BUGÜN

21 Ocak 1774
Osmanlı Padişahı III. Mustafa vefat etti ve yerine I. Abdülhamit tahta çıktı.