REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

Hürriyet’e destek gün geçtikçe azalıyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in işçi kıyımlarının ardından tepkiler gelmeye devam ediyor.

Basın camiasının desteğini arkasına alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, hemen hemen her fırsatta önceki yönetimi ve işe giren işçileri eleştirerek adeta linç politikası uygulamaya devam ediyor. AK Parti döneminde işe girenleri “Kaymakçı tabaka, partili çocukları, yandaş ”diyerek eleştiren Başkan Hürriyet, aynı şekilde Belediyeyi CHP’li yöneticiler ve yöneticilerin akrabalarıyla doldurmaya başladı. Kendi işe aldıklarını  “Alacağım tabi hak ettiler” diyerek yorumladı. Başkan Hürriyet’in bu tutumu ve işten çıkardığı işçilere karşı takındığı itibarsızlaştırma tavrı İzmitlilerin gözünde de desteğinin azalmasına sebep oldu.

STK’larda eleştiriyor.

Tepkiler vatandaşların yanı sıra STK temsilcilerinden de gelmeye başladı. Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplanı hedef göstererek, “Eski başkanının yanlışlarını kendi yanlışlarıyla değiştirme yöntemini doğru bulmadığımı belirtmek isterim ”dedi

İşte Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir’in o açıklaması  ;

“Belediye başkanlığı nasıl olur’u göstersin diye bin bir çaba ile seçtiklerimizin.

Herkese gününü göstermeye çalışıyor muş gibi davranmasını ve eski başkanının yanlışlarını kendi yanlışlarıyla değiştirme yöntemini doğru bulmadığımı belirtmek isterim”

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI