Hürriyet'in ekibinde hiç genç yok!
Güncel
05 Kasım 2019 Salı 14:50

Hürriyet'in ekibinde hiç genç yok!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Başkan yardımcıları ve müdürleriyle bir araya geldi.Başkan Hürriyet’in ekibinde hiç genç olmayışı da dikkatlerden kaçmadı.Ekipte görev alan birçok ismin emekli olduğu biliniyor.Böylelikle Başkan Hürriyet'in genç isimlere yer vermediği kadrosunda gençlere de güvenmediği ortaya çıktı.

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Tanta Başkan Vekili olarak atanırken; İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Özmural ve Avukat Sibel Solakoğlu İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları olarak atandı. Başkan vekili, yeni atanan başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle makam toplantı salonunda bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

 

GÜZEL ÇALIŞACAĞIMIZA İNANIYORUM

 

Toplantının başında konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “ yeni başkan yardımcılarımız göreve başladı. Biri meslektaşım Avukat Sibel Solakoğlu. Zaten kendisi belediyecilikten gelme ve birçoğunuz tanırsınız. Yine meclis grubumuzdan Ünal Özmural bu dönem bizimle başkan yardımcısı olarak görevine devam edecek. Ayrıca bundan sonra toplantılarımızda Başkan Vekilimiz Hakan Tanta da bulunacak. Bundan sonraki süreçte benim bulunamadığım ortamlarda beni temsil edecek. Ben güzel çalışacağımıza inanıyorum ve tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun demek istiyorum” ifadelerini kullandı.

                   

YUVAMA DÖNDÜM

 

İzmit Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak Göreve Başlayan Avukat Sibel Solakoğlu, “Ben Saraybahçe Belediyesi döneminde Hukuk İşleri Müdürü olarak 13 sene görev yaptım. Başkanımızın teveccühü ile böyle bir görev nasip oldu ve yuvama dönmüş oldum” şeklinde konuştu.

 

GÜVEN, SAMİMİYET VE GÜLEN YÜZLER

 

İzmit Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevine atanan İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Özmural ise yaptığı konuşmada, “Zaten birçoğunuzla tanışıklığımız var. Ben makine mühendisiyim. Uzun yıllar özel sektörde çalıştım. Bu görev nedeniyle de ayrılmış bulunuyorum. Benim her şeyden evvel samimiyet, güven ve gülen yüzler çok önemli. Ben etraftaki insanların artık yüzünün güldüğünün farkındayım. Bir işte hatalar olabilir, bir şeyler yanlış gidebilir ama samimiyet ve güven varsa çözülmeyecek bir konu yoktur. Ben başta Başkanımız Fatma Hanım olmak üzere bana güvenen herkese teşekkür ediyorum. Umarım mahcup olmayız” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:52
07:35
12:56
15:35
17:54
19:25

TARİHTE BUGÜN

12 Kasım 1799
İlk meteor yağmuru kaydedildi.