İbrahim Efe Mahallesine hizmet etmenin bedelini işinden olmakla ödemiştir!
Güncel
15 Ekim 2019 Salı 22:57

İbrahim Efe Mahallesine hizmet etmenin bedelini işinden olmakla ödemiştir!

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında İbrahim Efe hakkında açıklama yapıldı.Yapılan açıklamada "Gözyaşlarıyla istifasını imzalatmak bizlere CHP’li Nur Serter’in İkna Odalarını hatırlatmıştır".dedi

AK Parti izmit İlçe Başkanlığı tarafından yaılan açıklama!

 

Göreve geldiği günden bu yana müspet ve yapıcı tavrımızla kendisini istikamette tutmaya çalıştığımız İzmit Belediye Başkanı gün geçmiyor ki fecaat kararlara imzasını atmasın, gün geçmiyor ki İzmit’i, İzmit Belediyesini kaos ve panik havasında yönetmeye devam edecek icraatlarına bir yenisini eklemesin.

Evvelden “işlerini yapmıyorlar” kılıfı altında insanları işinden eden Başkan Hanım şimdilerde Belediye çalışanlarını sen Ak Partilisin diyerek işten atmaya çekinmez hale gelmiştir. Başkan Hanım’ın “kendi örgüt mensuplarıma yer açmam lazım” beyanlarını kulaktan kulağa duyuyoruz, elbette ki kendi siyasi görüşüne sahip olan kişileri işe alacak onlara istihdam sahası oluşturacaktır; fakat bunu Ak Partili olduğunu tespit ettiği kişileri işten çıkarma yöntemiyle yapıyor olması ne akla ne de vicdana sığar!

28 Şubat’tan kalma İkna Odaları hortlatılıyor

1 Aralıkta emekli olacağı herkesçe bilinen Mehtap Karslı Hanım’ı dahi sırf siyasi hırsları sebebiyle, kin ve nefretle hareket edip işten çıkaran Başkan Hanım’ın yaptığı bu işi kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz. Hemcinsi olan Mehtap Hanımı yanına 3-4 kişiyi de alarak kapalı kapılar ardında zorla ikna etme ve mobing uygulama yöntemiyle gözyaşlarıyla istifasını imzalatmak bizlere CHP’li Nur Serter’in İkna Odalarını hatırlatmıştır.

CHP dünden bu güne hala gözyaşı demektir!

Dün başörtülü kızlarımızın gözyaşlarına sebep olan CHP bugün yine emekçileri ağlatmakta, iş yerlerinde kural ve kaidelere uygun çalışan, siyaseti işine taşımayan insanları, yıllardır biriktirdikleri nefretin kurbanı etmektedirler.

İbrahim Efe Mahallesine hizmetin bedelini işinden olmakla ödemiştir

Yerel Yönetimler hizmeti veren Belediyelerin en önemli yol arkadaşları muhtarlardır. Başarılı olmak isteyen her Belediye Başkanı muhtarlar ile koordineli çalışırlar, Belediyeler bu uğurda bünyelerinde Muhtar Masaları adı altında birimler dahi kurarlar. Hal böyleyken İzmit’in en önemli Mahallelerinden biri olan Tavşantepe Mahallesi Muhtarı ve Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe'nin personeliniz olma avantajını kullanmak yerine onu işten atmak, hem de iftiralarla, onur kırıcı söylemlerle iş akdine son vermek ancak adalet duygusundan nasibini almamış yöneticilerin işidir.

İbrahim Efe Mahallesine hizmet etmenin bedelini işinden olmakla ödemiştir!

Kamuoyunun gözleri önünde cereyan eden bu durumu, ne Tavşantepeliler, ne de İzmit halkı asla unutmayacak, ilk fırsatta CHP’nin ve Başkan Hanım’ın bu ayrıştırıcı, ideolojik yaklaşımlardan ibaret yönetim anlayışına gereken dersi verecektir.

Bize Başkan Hanım’ı rahat bırakmamızı telkin edenler, Başkan Hanım’ın İzmit’i bir gün olsun rahat ettirmediğini, geldiğinden beri kargaşa ve polemiklerle dolu bir yönetim sergilediğini artık görmeleri gerekmektedir.

İzmit’e ve İzmit halkına değil, ancak kendi siyasi görüşüne mensup kişilere hizmet etme kastıyla İstanbul’dan İzmit Belediyesine adam almayı dahi kendine hak gören zihniyeti İzmit halkının takdirlerine sunuyor, zulüm ile abad olunmayacağını belirtmek istiyorum.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:52
07:35
12:56
15:35
17:54
19:25

TARİHTE BUGÜN

12 Kasım 1799
İlk meteor yağmuru kaydedildi.