REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

İsmail Ay’dan o paylaşımla ilgili açıklama

AK Parti eski Yenişehir mahalle temsilcisi İsmail Ay bugün gazetemizde yayınlanan haber üzerine gazetemize açıklamada bulundu.

İşte İsmail Ay’ın o açıklaması:

“Benim adıma yapılan bir haberden ziyade İSU genel müdürünü yıpratma haberi olmuş. İş konusu doğru evet benim oğlum işe girdi. Aranan niteliklere göre işe girdi. Şu anda Elektrik teknikeri olarak kanal görüntülemede çalışıyor. Üniversite mezunu kanallarda çalışıyor. Bu Mehmet arkadaşımızın da oğlu başvurmuş heralde işe alınmamış. Bu yönden kızgınlık anında yapılmış bir eylem diyelim. Yoksa Mehmet’in de benim de partililiğimizi kimse sorgulamaz. Hüseyin’le yazışmamız doğrudur.  Aday açıklamasında yapılmış bir konuşma. Ne demişiz biz Aday yanlış bu aday zayıf anlamında söyledik, Adayın geç açıklanması gibi durumlardan dolayı Fatma hanıma hayırlı olsun dedik. Kamuoyunu bu tarz şeylerden dolayı rahatsız ettiğimiz için özür dileriz.”

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI