REKLAMI KAPAT
  • 6.9602 TL
  • 8.1751 TL
  • 9.0228 TL
KOCAELİ 28°

İşsiz genç intihara kalkıştı

Körfez Hacı Osman Mahallesi’nde, Körfez Belediyesi karşısında yer alan battı çıktı üzerinde ki korkuluklara çıkan Abdurrahim D. adlı şahıs,  intihara kalkıştı. Polis tarafından yakalanan şahıs ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Alınan bilgi ve iddialara göre işsiz olduğunu iddia eden Abdurrahim D. (30), orta refüjde yer alan battı çıktı üzerinde ki korkuluklara tırmanarak atlamak istedi. D-100 Karayolu Ankara şeridinde yaşanan olayı gören vatandaşlar şahsı oyalayarak 112’yi aradılar.

Olay yerine polis, sağlık ekibi ve itfaiye sevk edildi ve şahsa müdahale edildi. Polis memurları, korkuluklara tutunan şahsı önce uzaklaşmaya ikna ettiler daha sonra da koluna girerek ekip arabasına aldılar. Bu sırada direnmeye çalışan şahsı alan polis, önce hastaneye sağlık kontrolüne daha sonra da ifade almaya karakola götürdü. İntihara kalkışan şahsın Yavuz Sultan Mahallesi’nde oturduğu öğrenildi

 

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI