İşte Çetin Emeç köprüsünün yeni adı
Güncel
14 Ocak 2020 Salı 21:56

İşte Çetin Emeç köprüsünün yeni adı

Kocaeli büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Çetin Emeç köprüsünün yeni adını açıkladı. Köprünün adının Erol Köse olması ismi Büyükşehir meclisine önerilecek.

Köprünün yeni adı CHP'nin bir dönem etkili isimlerinden olan İzmit eski Belediye Başkanlarından Erol Köse olması için büyükşehir meclisine gidecek.

Yenidoğan Mahallesi D-100 üzerinde geçtiğimiz haftalarda yenilenerek yenisinin yerine koyulduğu Çetin Emeç köprüsünün ismi köprü üzerine yazılmamıştı

Uzun süredir merakla beklenen yeni ismi Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kentimizin önemli siyasi isimlerinden Erol Köse ismini Büyükşehir meclisinde önerecek.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN SEZER MALATYA'DA

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Elazığ'ın Sivrice İlçesi merkezli meydana gelen deprem sonrasında, yaşanan büyük acıyı paylaşmak ve deprem afetini en acı şekilde yaşayan bir ilçenin belediye başkanı olarak, yapılan çalışmalara nasıl katkı sunulabilirizi yerinde görmek için, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP Gölcük İlçe Bilal Çakır, meclis üyeleri Ömer Burak Barış, Savaş Toprak, İbrahim Uzuner, Kürşat Çakıroğlu ile Malatya Pütürge ve Doğanyol'a gitti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:02
18:20
19:53

TARİHTE BUGÜN

28 Ocak 2004
Türk Lirası'ndan altı sıfır atılmasını ve para biriminin Yeni Türk Lirası olmasını öngören yasa tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.