• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

İşte Çetin Emeç köprüsünün yeni adı

Kocaeli büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Çetin Emeç köprüsünün yeni adını açıkladı. Köprünün adının Erol Köse olması ismi Büyükşehir meclisine önerilecek.

Köprünün yeni adı CHP'nin bir dönem etkili isimlerinden olan İzmit eski Belediye Başkanlarından Erol Köse olması için büyükşehir meclisine gidecek.

Yenidoğan Mahallesi D-100 üzerinde geçtiğimiz haftalarda yenilenerek yenisinin yerine koyulduğu Çetin Emeç köprüsünün ismi köprü üzerine yazılmamıştı

Uzun süredir merakla beklenen yeni ismi Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın kentimizin önemli siyasi isimlerinden Erol Köse ismini Büyükşehir meclisinde önerecek.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI