İyi Partili meclis üyesi Muhtarı tehdit etti
24 Ağustos 2019 Cumartesi 01:00

İyi Partili meclis üyesi Muhtarı tehdit etti

İzmit Belediyesi İyi parti meclis üyesi Yaşar Kardaş Sanayi Mahallesi muhtarlığını mahalle konağından çıkartıp konteynıra çıkarmakla tehdit etti.

Millet İttifakı çatısı altında İzmit Belediyesi’ne İYİ Parti kontenjanından seçilen ve geçtiğimiz hafta başkan Fatma Kaplan Hürriyet tarağından İzmit Belediyesi Koordinatörü olarak atanan Yaşar Kardaş’ın sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşım büyük tepkilere neden olmuştu.

Kardaş bir otobüste yaklaşık 20 Rus kadının yer aldığı görüntüyü paylaşarak S- 400 benzetmesi yapmıştı. Kardaş’ın yaptığı paylaşımda Rus kızlarına “ES 400’ün parçaları gelmiş. Montaja girecek. Uzmanları bekliyorlar” ifadeleri yer alıyordu. Yapılan bu paylaşıma kamuoyundan Kardaş’a büyük tepki yağmış, kentte gündem olmuştu. Kadına bu şekilde yaklaşımın kabul edilemez olduğunu söyleyen vatandaşlar Kardaş’a ateş püskürmüştü.

Yaşanan o olayın ardından İyi parti meclis üyesi Yaşar Kardaş Sanayi Mahallesi muhtarlığını mahalle konağından çıkartıp konteynıra çıkarmakla tehdit etti. Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Meclis üyesi yaşar Kardaş’a meydan okudu.

İşte Moğultayın paylaşımı

İYİ PARTİ İZMİT BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

YAŞAR KARDEŞ

SEN KİMSİN HADSİZ

SANAYİ MAHALLESİNE GELİP MUHTARI MAHALLE KONAĞINDAN ÇIKARIP KONTEYNIRA KOYMAKLA TEHTİD EDİYORSUN...

VARSA BÖYLE BİR DELİKANLI SANAYİ MAHALLESİNE BEKLİYORUZ...

BUNU BÜTÜN İZMİT BİLSİN Kİ SANAYİ MAHALLESİ KONAĞININ HER KURUŞU MAHALLEMİZE KURULAN HAYVAN PAZARINDAN ALINAN YER PARASI İLE YAPILMIŞTIR...

MAHALLE KONAĞI YAPILSIN DİYE 3 YIL KURBAN PAZARININ PİSLİĞİNİ ÇEKTİK..

HADSİZLİĞİN LÜZUMU YOK...

DİĞER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI