REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 19°

İzmit belediyesi Atatürk düşmanı, PKK sempatizanını SEKA’ya getirmiş!

İzmit Belediyesi tarafından Seka Park alanına festivale davet edilen Kardelen Başak Altınsoy’un sosyal medya adresinden Kandil’e canlı kalkan olmak için çağrıda bulunduğu ortaya çıktı.

İzmit Belediye’si tarafında organize edilen, “SanatFest” adlı etkinlikte Kardelen Başak adlı DJ sahne aldı. İzmit Belediyesi tarafından davet edilen Kardelen Başak’ın şok paylaşımları ortaya çıktı.

Kardelen Başak Altınsoy’un sosyal medya adresinde yaptığı, "An itibariyle Kandil bombalanmaya başlamış. İnandığınız şey belanızı versin. Vampirler, hainler, katiller" paylaşımında bulunmuştu. Bununla birlikte Kardelen Başak sosyal medya adresinde "Batıdakiler olarak gidip Kürdistana canlı kalkan olsak’’ paylaşımı da yaptığı ortaya çıktı. Başak’ın aynı zamanda sosyal medya adresinde birçok bölücü paylaşımlar yaptığı da gözlendi.

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET