İZMİT BELEDİYESİ’NDEN BİR PARK DAHA
Güncel
17 Mart 2019 Pazar 08:36

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN BİR PARK DAHA

İzmit Belediyesi tarafından Kuruçeşme Fatih Mahallesi’ne yeni bir park yaptırıldı. 1999 depreminde hayatını kaybeden eski belediye meclis üyelerinden Kemal Varol’un adının verildiği park düzenlenen törenle açıldı.

Yaklaşık 1900 metrekare alan üzerine yaptırılan ve içerisinde basketbol sahası, oyun alanı, dinlenme alanları, piknik alanı, kondisyon aletleri bulunan Kemal Varol Parkı’nın açılışına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarı Musa Temel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

 

Fatih Mahalle Muhtarı Musa Temel, parkın yapımında emeği geçenlere teşekkür ederken Kemal Varol’un oğlu İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ayhan Varol da “ bu parka babamın isminin verilmiş olması bizlere ayrı bir gurur ve onur vermiştir. Belediye Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” şeklinde konuştu.

 

YÜZLERCE PARK YAPILDI

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da açılışta yaptığı konuşmada “Kemal Varol’u tanıyan biriyim. Çocuklarını muayeneye getirirdi. Kemal Varol, samimi, doğal ve halk içinden çıkmış bir beyefendiydi. Meclis üyeliği yaptı, hizmet etti. Kader bu ki, kendi yaptığı evde depremde hayatını kaybetti. Şehrimize yüzlerce yeni park  kazandırdık. Belediye başkanlığında 10. yılımı bitiriyorum. 2 dönemlik belediye başkanlığımız süresince yanlış yapmadan,  milletimiz için güzel işler yapmaya gayret ettik. Bu bölge 10 yıl öncesinden çok daha iyi bir noktada. Bundan daha iyisini bizden sonra gelecekler yapacak. Gönlümde Büyükşehir’de Tahir Büyükakın, İzmit’te de  Sibel Gönül hanımefendinin başkan olmasıdır. İzmit başka, Büyükşehir başka olursa hizmetler aksar. Ülkemizle çok uğraşıyorlar. Ülke olarak güçlü olmak zorundayız” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1910
Halley kuyruklu yıldızı Dünya'ya yaklaştı.