• 6.7124 TL
  • 7.2518 TL
  • 8.2657 TL
KOCAELİ 16°

İZMİT ZABITASI GAZETECİLERİ UNUTMADI

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Demirkır ve zabıta personeli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebiyle Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetimini ziyaret etti.

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Demirkır ve zabıta personeli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebiyle Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan’ı ziyaret ederek kendilerini kutladı. Ziyarete Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı gazeteci Barbaros Tantan ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi gazeteci Abbas Çakar da katıldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

 

Karşılıklı görüş alıverişinde bulunulan ziyarette konuşan İzmit Belediyesi Zabıta Müdürü Hüseyin Demirkır kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetimine teşekkür etti. Demirkır gazeteciliğin fedakârlık ve sorumluluk gerektiren bir meslek olduğuna vurgu yaparak “Gazetecilik çok önemli bir meslektir. Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş tarafsız ve özgür basın; demokratik, şeffaf ve gelişmiş devletlerin en önemli güçlerinden birisidir.”

 

BASIN EMEKÇİLERİNİ KUTLADI

 

“Gazeteciler; en zor şartlarda can güvenliklerini riske atarak görevlerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Bu bağlamda halkı doğru, tarafsız ve sağlıklı bir şekilde bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır. Tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” şeklinde konuştu. Ziyaret sonunda Zabıta Müdürü Demirkır; Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetimine pişmaniye ikram etti.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET