İzmit’te Muhtar isyan etti: hizmet bekliyoruz
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 22:29

İzmit’te Muhtar isyan etti: hizmet bekliyoruz

Kabaoğlu muhtarı Ali Akbaş mecliste çıkan kavgadan dolayı isyan etti. Muhtar Akbaş “Bırakın kavgayı tatavayı.. İcra makamı işini yapsın” dedi.

Bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından düzenlenen meclis oturumunda kavga çıkmıştı. Yaşanan bu olaya Kabaoğlu mahallesi muhtarı Ali Akbaş’tan tepki geldi.

İşte Akbaş’ın o tepki dolu paylaşımı:

“Şimdi! Belediye Meclisinde kavga ne demek? Ben bir Mahalle Muhtarıyım.. 12.000 kişi yaşıyor mahallemizde.. Derdim siyaset değil Hergün bir kaç komşum arıyor.. Şu iş var bu eksik var.. Kimi komşumun doğalgazı çekilmedi.. Doğalgaz dan kaynaklı bozulan yolların tamiri var.. Yol kenarları ve yeşil alanlar otla kaplanmış.. Bırakın kavgayı tatavayı.. İcra makamı işini yapsın.. İlgili muhalefeletde icra makamını daha güzel işler için yönlendirsin.. Tüm siyasiler için söylüyorum tamam Muhtar ne eksik varsa olacak.. Kimin ne işi varsa yapılacak! Noldu şimdi? Neyi paylaşamıyorsunuz... Biz hizmet bekliyoruz.. Sizin kavgalarınız bizi bağlamaz.. Herkes birbirini suçluyor.. Suçlu bizi bağlamıyor.. Biz hizmet bekliyoruz.. SEVGİ VE MUHABBETLE”

 

DİĞER HABERLER

Milyonluk temizlik ihalesi yapıldı

İzmit Belediyesi’nde milyonluk temizlik ihalesi yapıldı. Kent temizliği için gerekli araçların kiralanması ve temizlik malzemesi alım ihalesine 5 firma davet edildi. Belediyenin sosyal medya hesabından canlı olarak da yayınlanan ihaleye 3 firma katıldı. İki tur halinde gerçekleşen ihalenin ilk turunda firmalar tekliflerini ihale komisyonuna kapalı zarf ile teslim ettiler. Muhammen bedeli 11 milyon 968 bin 745 lira  olan ihalenin ilk turunda TAF Atık Temizlik firması 12 Milyon 940 bin 85 lira, Bilginay Temizlik 11 Milyon 951 bin 110 lira, SHG Atık Yönetim 12 Milyon 560 bin 710 lira teklifte bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:13
20:43
22:43

TARİHTE BUGÜN

20 Haziran 1990
Eureka adı verilen asteroit keşfedildi