İzmit’te Muhtar isyan etti: hizmet bekliyoruz
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 22:29

İzmit’te Muhtar isyan etti: hizmet bekliyoruz

Kabaoğlu muhtarı Ali Akbaş mecliste çıkan kavgadan dolayı isyan etti. Muhtar Akbaş “Bırakın kavgayı tatavayı.. İcra makamı işini yapsın” dedi.

Bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından düzenlenen meclis oturumunda kavga çıkmıştı. Yaşanan bu olaya Kabaoğlu mahallesi muhtarı Ali Akbaş’tan tepki geldi.

İşte Akbaş’ın o tepki dolu paylaşımı:

“Şimdi! Belediye Meclisinde kavga ne demek? Ben bir Mahalle Muhtarıyım.. 12.000 kişi yaşıyor mahallemizde.. Derdim siyaset değil Hergün bir kaç komşum arıyor.. Şu iş var bu eksik var.. Kimi komşumun doğalgazı çekilmedi.. Doğalgaz dan kaynaklı bozulan yolların tamiri var.. Yol kenarları ve yeşil alanlar otla kaplanmış.. Bırakın kavgayı tatavayı.. İcra makamı işini yapsın.. İlgili muhalefeletde icra makamını daha güzel işler için yönlendirsin.. Tüm siyasiler için söylüyorum tamam Muhtar ne eksik varsa olacak.. Kimin ne işi varsa yapılacak! Noldu şimdi? Neyi paylaşamıyorsunuz... Biz hizmet bekliyoruz.. Sizin kavgalarınız bizi bağlamaz.. Herkes birbirini suçluyor.. Suçlu bizi bağlamıyor.. Biz hizmet bekliyoruz.. SEVGİ VE MUHABBETLE”

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:59
06:40
13:04
16:29
19:05
20:34

TARİHTE BUGÜN

23 Eylül 1942
Naziler, Auschwitz'te gazla öldürme katliamlarına başladı.