İZMİT’TE TÜM BEL-SEN 3 MAYMUNU OYNUYOR
Güncel
23 Aralık 2019 Pazartesi 14:12

İZMİT’TE TÜM BEL-SEN 3 MAYMUNU OYNUYOR

İzmit Belediyesi sözleşmeli memurları yeni yıl itibariyle kapı dışarı etmeyi planlarken yetkili sendika Tüm Bel-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş ortalıklarda gözükmüyor

31 Mart seçimleri ardından AK Parti'den CHP'ye geçen İzmit Belediyesi'nde işçi zulmü devam ediyor.Tüm Bel-Sen, gerçekleşen seçimlerin ardından İzmit Belediyesinde toplu sözleşme yetkisi aldı. Sendika Başkanı Erdal Karakuş'u yetki aldığı gün itibariyle ortalıklarda ne gören var ne de duyan.  Hürriyet’in İzmit Belediye Başkanı olması sonrası hızlıca belediye içerisinde örgütlenen Tüm Bel-Sen, şimdilerde adeta 3 maymunu oynuyor. Yeni yıl itibariyle sözleşmeli memur işçilerin akıbeti ne olacak ? Bu konu belirsizliğini koruyor.İşçilerin korkulu ve meraklı bekleyişi sürerken sendikadan herhangi bir açıklama ve bir girişimde görülmedi. Her platformda sözleşmeli memurların sözleşmesini imzalamayacağı ile tehdit eden Başkan Hürriyet sendikanın da sessizliğinden faydalanarak memurlara ve işçilere  hayatı zehir etmeye devam ediyor.Yeni yıl itibariyle işlerinden olmanın endişesini yaşayan sözleşmeli memurlar, kapı dışarı edilmeyi beklerken yetkili sendika ise işçilerden adeta köşe bucak kaçıyor.

 

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

DİĞER HABERLER

Mutfağınıza Şıklık Katacak Davlumbaz Modelleri

Mutfakta bazı yemekleri yaparken koku çok yoğun olabilir. Ayrıca vakit geçirirken mutfakların aydınlanması gerekebilir. İşte bu süreçte mutfağınızı havalandıracak ve iklimlendirmeyi gerçekleştirecek bir ankastre davlumbaz seçebilirsiniz. Bu ürünler havayı kısa sürede temizleyerek kötü kokuları giderir. Ayrıca nem içinde muhafaza edilen yağların da mutfağa yayılmasına engel olur. Güvenlik önlemleri adına mutfaklarda yangın çıkmasını engelleyen ürünlerdir. Davlumbaz fiyatları markaya, modele, motor gücüne, tasarımına ve teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Yüksek çekiş gücüne sahip olan ürünler ultra sessiz motor özelliği, seramik ve çelik yüzey seçenekleri ve farklı aydınlatma opsiyonlarıyla satışa sunulur.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.