• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 17°

İzmit’te yarın konser var!

İzmit Belediyesi, Van’da yaşanan çığ felaketi sonrası ertelenen Pembe Berjer Akustik Session müzik grubunu, yarın akşam Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisinde dinleyicilerle buluşturuyor

İzmit Belediyesi, Van’da yaşanan çığ felaketi sonrası konserlerini ileri bir tarihe ertelemişti. Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan Pembe Berjer Akustik Session müzik grubunun konser tarihi belli oldu.

 

21 ŞUBAT CUMA

Her hafta ayrı bir müzik grubunun Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisinde sanatseverlerle buluştuğu "Sadece Müzik" etkinlikleri kapsamında Pembe Berjer Akustik Session müzik grubu 21 Şubat Cuma günü saat 19.00’da İzmitlilerle bir araya gelecek.

 

TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİ

Gitar vokalde Eyüp Bağdat, flüt trompette Ulaş İskenderoğlu yer aldığı Pembe Berjer Akustik Session Müzik Grubu katılımcılarına unutulmaz bir müzik ziyafetinin yaşatacak. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit Belediyesi Kültür Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen konsere tüm vatandaşları davet etti.

 

 

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET