REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

Kadir Cansever’in acı günü

AK Parti teşkilatların da kurulumdan bu yana görev alan ve İzmit’in yakından tanıdığı isim Kadir Cansever’in babası Eşref Cansever vefat etti.

AK Parti Teşkilatının kurulumda görev almış ve daha sonrası çeşitli görevlerde bulunmuş kent kamuoyunun yakından tanıdığı isim Kadir Cansever’in babası, Eşref Cansever yaşlılığına bağlı geçirdiği rahatsızlıklarından dolayı evde tedavi görüyordu. Aniden rahatsızlaşması sonucunda hayata gözlerini kapayan Cansever’in cenazesi yarın (Cumartesi) Zincirlikuyu Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Böğürgen Köyü mezarlığına defnedilecek..

 

Yeni Kocaeli Gazetesiz olarak, merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz.

BENZER HABERLER

Belediye Başkanı Caddeyi Süpürdü.

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’n daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdüler.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET